11.9 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 7, 2023
Booking.com
Ana SayfaHafta SonuDamla Bozkurt Gerçek Aşk’ı Yaşadı

Damla Bozkurt Gerçek Aşk’ı Yaşadı

Damla Bozkurt, Sapanca’da Real Love Villas deneyimi yaşadı.

Ünlü influencer ve blogger Damla Bozkurt, Sapanca’da Gökhan Çıra tarafından turizme kazandırılan ve misafir ağırlamaya yeni başlayan Real Love Villas’ı takipçilerine tanıttı.

Doğayla iç içe, her türlü konfor ve kaliteli hizmetin bir araya geldiği Real Love Villas’ın hem iş hem eğlence amaçlı konaklamalar için doğru bir tercih olacağını belirten Damla Bozkurt, “Real Love Villas, sadece konfor ve hizmeti ile değil, teknolojik alt yapısı, güvenliği, zerafet örneği bir mekan tasarımına sahip olması ile de ön plana çıkıyor. Çalışanların sıcak yaklaşımı ile kendinizi kesinlikle evinizde hissedeceksiniz” ifadelerini kullandı.

“Zaman hiç geçmesin isteyeceksiniz”

Blogger Damla Bozkurt, Real Love Villas’ın sunduğu hizmetlerden söz ederek bu eşsiz deneyimi mutlaka yaşamaları gerektiğini vurguladı. Bozkurt, “Sapanca lokasyonu, doğası, iyi tasarlanmış yapılaşması ile dikkat çeken ve bir süredir konaklama için çokça tercih edilen yerlerden biri artık. İşte Real Love Villas da Sapanca’da hayatınızda konfor, huzur ve kalite adına neyin olmasını istiyorsanız size onu sunuyor. Yaz aylarının mis gibi kokan havasını spor yaparken, soğuk havuzlarda serinlerken, yemeğinizi yerken içinize çekebilirsiniz. Yetişkin oyun salonları, ortak yeşil alanlar, misafirlerin rahatı ve ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş. Öte yandan kış ayları için sıcak havuzlar, SPA ve jakuziler, özel ısıtma sistemleri de düşünülmüş. Tüm bunların tadına varırken zaman dursun ve siz tamam diyene dek hiç geçmesin isteyeceksiniz. Merkeze sadece 2 km uzaklıkta yer alan Real Love Villas, 6 dönümlük arazi üzerinde yer alan Taş Evler ve Elit Villalardan oluşuyor. Her konaklama alanında 6 kişi rahatlıkla kalabilir” dedi.

Damla Bozkurt, ‘Gerçek Aşk’tan ayrılırken böyle güzel bir tesisi hizmete sunduğu için Gökhan Çıra’ya, tesisin kalitesine yakışan hizmetleri dolayısıyla da tüm çalışanlara teşekkür etti.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler