11.9 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 7, 2023
Booking.com
Ana SayfaHafta SonuDamla Bozkurt, “Hayata Bir de Karavan Penceresinden Bakın”

Damla Bozkurt, “Hayata Bir de Karavan Penceresinden Bakın”

Damla Bozkurt, “Evlilik teklifi mi yapacaksınız? Yıldönümünüzü mü kutlayacaksınız? Yaratıcı bir fikir geliştirmek, proje yapmak veya tatil için biraz sakin kalmak ve huzuru yakalamak mı istiyorsunuz? O halde mutlaka bir karavan size eşlik etmeli. Hayata bir de karavan penceresinden bakın. Bambaşka şeyler göreceksiniz” diyerek takipçileri ile unutulmaz bir deneyim yaşadı.

Geçtiğimiz Perşembe günü akşamı, İstanbul Kısırkaya sahilinde Aheste Karavan ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikte konuşan ünlü influencer ve blogger Damla Bozkurt, karavana olan ilginin giderek arttığını belirterek, “Karavan, son yıllarda, özellikle pandemide, daha çok farkına varılan bir araç, kültür hatta dünya oldu. Bazı şeyleri yaşamadan algılayamaz, keyfine varamayız. Karavan hayatının kesinlikle tecrübe edilmesi gereken bir yaşam tarzı olduğunu düşünüyorum. Minimal, sade bir yaşam, insanın aklını, bakış açısını da güzelleştirip sadeleştiriyor. Doğayla birlikte, tüketim fikrinden uzak ve sıkıldıkça manzaranızı değiştirebileceğiniz, bambaşka yerler keşfedebileceğiniz bir yaşam tarzı geliştirebiliyorsunuz” dedi.

Aynı zamanda çevre dostu olarak da bilinen Damla Bozkurt, “Ferah olsun, büyük olsun diye eşyanın da esareti altına girebiliyoruz. Konfor arttıkça tüketim artıyor, doğal kaynakların yok olma süreci hızlanıyor. Toprağın ve betonun mülkiyetine oldukça fazla girdik. Oysa ki insan olarak biz eşyaya değil, insan olduğumuz için ürettiklerimiz ve doğa bize hizmet etmeli. Ne yazık ki bu dengeyi biz bozuyoruz ve tamir edilemez noktaya gelmeden kendimizi toparlamalıyız.  Elbette ki karavan hayatı herkese uygun olmayabilir ama mutlaka tam zamanlı olmasa da yarı /az zamanlı karavan hayatını deneyimlemek, kendinizi ve hayatı yeniden keşfetmemiz gerektiğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Takipçilerinden büyük ilgi

Giderek genişleyen takipçi ailesinde yer alan kişilerin ve birkaç influencerın da katılım gösterdiği etkinlikte eğlenceli, keyifli saatler yaşandı. Kuş seslerinin, deniz dalgalarının, hafifi esintinin eşlik ettiği şarkılar, koyu sohbete dönüşen ayaküstü konuşmaları ile birlikte Damla Bozkurt takipçilerinin yoğun ilgisi üzerine onlarla fotoğraflar çekildi.

Bozkurt, “Karavan hayali olanlar bu akşam bizimle birlikte. Uzakta olup gelemeyenler için ben her zaman onlar için de onların yerine deneyimleyip gelmelerini, mutlaka görmelerini istediğim yerlere davette bulunuyorum. Şu an hepsinden çok güzel geri dönüşler alıyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Farkındalık yaratabiliyor, onlara alternatif sunuyor olabilmek onur verici. Bu arada Aheste Karavan bu akşamdan başlayarak 21 Temmuz son katılım olmak üzere bir çekiliş başlattı. Üç çifte evlilik teklifi, doğum günü, yıldönümü veya dış çekim yapmak için kupon elde edecek. Bunun için şartlar, kendi instagram sayfalarında mevcut. Takipçilerim mutlaka katılmalı ve ne için tercih ediyorlarsa bu deneyimi sınırlı saatlerde olsa bile yaşamalı. Takipçilerime ve influencer arkadaşlarıma burada benimle oldukları, bu güzel akşamı benimle paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Aheste Karavan ekibine de takipçilerimle, influencer arkadaşlarımla bizi böyle güzel bir akşamda, böyle güzel bir ortamda buluşturduğu için teşekkür ederim. Gerçekten başarılı organizasyonlara imza atıyorlar. Detaylar @damlabozkurt_blogger instagram sayfamda” dedi.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler