10.9 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 7, 2023
Booking.com
Ana SayfaMagazinÜnlü Aileden Önemli Mesajlar!

Ünlü Aileden Önemli Mesajlar!

Cambridge Üniversitesi ve Dünya İş Konseyi üyesi ünlü siyasetçi Esen Ermiş Ertürk ve ünlü kardiyolog eşi Dr Emre Ertürk, yakışıklı oğulları Arda ile bizi kırmadılar ve dünya jet setinden isimlerin bulunduğu  özel davet öncesi aile olarak bir kare verdiler.

Hiçbir şeyin reklamını yapmayı sevmiyoruz özellikle tanınmış dostlarımız üzerinden yapılanları diyen ünlü çift her zaman ki mütevaziliğiyle elit davetlilerini kapıda karşıladı. Dünya mutfağı ve catering  konusunda Ankara ve İstanbul’da önemli yatırımları olan Esen hanım yine misafirlerine özel hazırladığı menüyle ziyafet çekti.

“İnsanların ekonomik zorluklar yaşadığı bir dönemde masalardan, tatillerden paylaşım yapılmasını doğru bulmuyorum daha duyarlı olunması gerek” diyen Esen hanım’a katılmamak elde değil.

İstanbul’da önemli isimlerin kardiyologu olan Dr Emre Ertürk; “bu süreçte stresi yönetmek çok önemli kalp krizi ve felcin nedenleri arasında genetik faktörden daha önemli olan yaşam tarzı hastalarıma hep söylüyorum anksiyeteyi yok ederseniz hastalıkları minimize ederdiniz bol bol spor ve sevdiklerinizle vakit geçirin diyorum ve ekliyorum canınızın çektiğini abartmadan yiyin hareket edin yeter ki” diyor.  Mesleğini sevdiği için devam ettiğini,aslında çok önemli kurumlardan  yurt dışı teklifler aldığını duyduğumuz Dr Emre Ertürk’ün İstanbul Kadıköy’de özel bir hastanede olması biz İstanbullular için şans

Keyifli sohbet için çok teşekkür ederek bu güzel karenin daim olmasını diliyoruz .

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler