21.7 C
İstanbul
Perşembe, Eylül 21, 2023
Booking.com
Ana SayfaMagazinBurak Kut doğum gününü Sakaryalılarla kutladı

Burak Kut doğum gününü Sakaryalılarla kutladı

Millet Bahçesi açık hava sahnesinde Burak Kut coşkusu yaşandı. 90’lara damga vuran eserleri seslendiren sanatçının doğum günü de tüm misafirlerle birlikte kutlandı. Konser alanını saatler öncesinde dolduran sanatseverler, şarkılara eşlik ederek heyecan ve coşkuya ortak oldu.

SAKARYA – Sakarya Büyükşehir Belediyesi açık hava etkinlikleri Millet Bahçesi’nde tüm coşkusuyla devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Bike Fest’ kapsamında düzenlenen organizasyonların yanı sıra bu hafta sonu 90’lar festivali de büyük bir heyecana sahne oluyor.

Millet Bahçesi’nde 90’lar coşkusu

Ağustos ayının başından bu yana her hafta sonu farklı etkinliklerin düzenlendiği, Kolpa, İncesaz, Koliva gibi müzik gruplarının sahne aldığı açık hava sahnesinde bu hafta sonu gerçekleştirilen 90’lar festivalinde ilk olarak Doğukan Manço sahneye çıkmıştı. Bir diğer konuk ise ünlü sanatçı Burak Kut oldu. Konser alanını saatler öncesinde dolduran sanatseverler, şarkılara eşlik etti. 90’lara damga vuran eserleri seslendiren Burak Kut’un doğum günü de sahnede tüm misafirlerle birlikte kutlandı. Kut, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür ederek, kendisi için özel bir doğum günü olduğunu söyledi.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler