22.5 C
İstanbul
Salı, Haziran 25, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazinÖT BAKALIM filminin okuma provası gerçekleşti

ÖT BAKALIM filminin okuma provası gerçekleşti

TGP invest, Port Film ve Metropol Medya’nın ortak yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu ÖT BAKALIM filminin okuma provası gerçekleşti. 

Başrollerini Murat Akkoyunlu ve Asuman Dabak’ın paylaştığı oyuncu kadrosunda ise Serkan Şengül, Tuncay Beyazıt; Kubilay Penbeklioğlu, Güray Kip, Emre Ertunç, Okan Özkunt ve Bahar Gençalp gibi ünlü komedyenlerin paylaştığı filmin kadrosunda sürpriz bir isim olan Survivor yarışmasından tanınan isim Nagihan Karadere’de yer alıyor. 

Okuma provasında ilk defa bir araya gelen ekip basın mensuplarının sorularını cevapladı. Asuman Dabak ; “Şahane bir komedi filmi geliyor. Yarın sete çıkıyoruz. Emeklilik hayali bir kafe açmak olan bir karı kocanın kaçmalı kovalamalı hikayesini izleyecek izleyiciler.” Dedi. Bir süre önce Çeşme’ye taşınan Dabak “Çeşme benim sığınağım ben artık Çeşme’liyim gider gitmez kendimi serin sularına bırakıyorum” diye ekledi. 

Murat Akkoyunlu ise “Uzun zamandır Asuman hanımla çalışmıyorduk iyi ki denk geldik çok tatlı bir ekip olduk beraber çalıştığımız için çok mutluyum. Çok güzel bir hikaye oldu” dedi. Akkoyunlu son dönemde arka arkaya gelen projelerle ilgili de “ bu sene sinema açısından enteresan bir sene. Hem dijitale hem sinemaya arka arkaya projeler geliyor. Pandemi döneminde yasaklardan dolayı vizyona giremeyen filmler de bu yıl izleyici ile buluşuyor. Bence sinema sinemada izlenmeli” dedi. 

Yaptırdığı operasyonla kırk kilo verdiğini söyleyen Kolpaçino’dan tanıdığımız Serkan Şengül ise “ Yönetmenimiz Kamil Çetin ile daha önce çalışmıştık. Çok keyifli ve güzel bir ekip oldu. Böyle bir ekiple çalıştığım için çok mutluyum” dedi. 

NAGİHAN KARADERE’NİN İLK SİNEMA DENEYİMİ

Projenin sürprizi ise Survivor yarışmasından tanıdığımız Nagihan Karadere oldu. İlk film deneyimi olan Karadere’nin okuma provasında da oldukça heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Nagihan Karadere” Okuma provasında resmen bir an okumayı unuttum. Böyle deneyimli oyuncular arasında kendimi kaybettim. Onlar okurken anı da yaşıyorlar tabi benim daha ilk deneyimim benim için ısınma turu olacak” dedi. Survivor yarışması mı oyunculuk mu daha zor sorusuna ise “ Yarışmada gözü kapalı parkurlara dalıyorsunuz. Orası bedenen bir yorgunluk. Buranın heyecanı bambaşka kesinlikle film ve dizi sektörü çok daha zor” dedi. 

İzleyenleri kahkaha dolu saatlerin beklediğini söyleyen ekip “ gelecekler, gülecek eğlenecek ve gidecekler diye röportajı sonlandırdı. 

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler