20.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 17, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamYeni Yaşında Abdulsamet Gödeoğlu

Yeni Yaşında Abdulsamet Gödeoğlu

Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisi olan Abdulsamet Gödeoğlu’nun geçtiğimiz aylarda  netd müzik youtube kanalında yayınlanan  RAHATINA BAK klip ile dikkatleri üzerine çekti.

10 Aralık 1998 yılında doğan Abdulsamet Gödeoğlu genç yaşında birçok şeyi başarmıştır. Yapmış olduğu kısa filmleri ve klipleri gelecekte hakkında çok fazla konuşulacağının habercisi.

Çalışma azmi ve iş disiplini sayesinde ortaya koyduğu işler kendisini sıkça gündeme getiriyor. Her geçen yıl yapmış olduğu işlerin üzerine koya koya ilerleyen Abdulsamet Gödeoğlu yılların değerli olduğunu ve geçmişi unutmadan devam edeceğini açıkladı.

‘’Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde önümü görmem lazım’’ diyerek yapması gereken bütün görevleri yerine getirip ilerde bunun zorluğunu yaşamamak istediğini daha önce belirten Gödeoğlu her yıl bilgi ve birikiminin üzerine koymaya devam ediyor. Yapmış olduğu işlerle sinema sektöründe derin izler bırakacağı açık ve net.

 2022 yılında birçok kaliteli projenin ardından 2023’e girmeden önce 10 Aralık doğum günü olan Abdulsamet Gödeoğlu’nun doğum gününü kutlarız yaşı ile birlikte büyüyen genç Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisinin yeni yaşında yapacağı projelerini takipte olacağız.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler