21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaEtkinlikSinan Güleryüz ve Zeynep Özyılmazel Tamirane Akasya sahnesinde

Sinan Güleryüz ve Zeynep Özyılmazel Tamirane Akasya sahnesinde

16 Aralık Cuma akşamı Sinan Güleryüz, 17 Aralık Cumartesi akşamı Zeynep Özyılmazel Tamirane Akasya sahnesinde

Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya, pop, caz ve alternatif müziğin önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor. 16 Aralık Cuma akşamı Sinan Güleryüz 90’ların sevilen şarkılarını kendine has yorumuyla dinleyiciyle buluşturduğu repertuvarı ile, 17 Aralık Cumartesi akşamı ise Zeynep Özyılmazel eskimeyen Türkçe şarkılara kattığı eşsiz yorumu ve “Bildiğinizden Farklı” projesiyle Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya her hafta birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. 16 Aralık Cuma akşamı, kendine özgü sesi ve yorumuyla adeta 90’ları yeniden canlandıran Sinan Güleryüz, enerjisi yüksek repertuvarı Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor. 17 Aralık Cumartesi akşamı ise bilinen ve sevilen Türkçe şarkıları kendine has yorumuyla dinleyiciyle buluşturduğu “Bildiğinizden Farklı” projesiyle Zeynep Özyılmazel, Tamirane Akasya misafirlerini nostaljik bir müzik ziyafetine davet ediyor. 

Sinan Güleryüz “90’lar Gecesi” 

Eşi Özge Özder ile birlikte seslendirdikleri şarkılarıyla dinleme rekorları kıran Sinan Güleryüz, 90’lı yılların hafızalara kazınan unutulmaz şarkılardan oluşan repertuvarı ile dinleyenlerin anılarını tazelemekle kalmıyor adeta bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Kendine özgü sesiyle 90’ları yeniden canlandıran Sinan Güleryüz, enerjisi yüksek repertuvarı ile 16 Aralık Cuma gecesi yeniden Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Tarih: 16 Aralık 2022, Cuma

Yer: Tamirane Akasya

Saat: 22:00

Zeynep Özyılmazel “Bildiğinizden Farklı”

Profesyonel müzik hayatına, 2001 senesinde İstanbul Gelişim Orkestrası’nda vokalist olarak başlayan Zeynep Özyılmazel, 2012 yılında caz, bossanova, latin ve eski Türkçe parçalardan oluşan geniş bir repertuvar hazırladı ve kendi ekibini kurdu. Zengin repertuvarı ve bilindik şarkılara kattığı özgün vokalleriyle geniş bir hayran kitlesi edinen Zeynep Özyılmazel, eskimeyen Türkçe şarkıları kendine has yorumladığı “Bildiğinizden Farklı” projesiyle 17 Aralık Cumartesi akşamı yeniden Tamirane Akasya sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

Tarih: 17 Aralık 2022, Cumartesi

Yer: Tamirane Akasya

Saat: 22:00

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler