21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazin‘Seni Unutmak İstemedim ki’ tiyatro oyunu ilgi yoğun

‘Seni Unutmak İstemedim ki’ tiyatro oyunu ilgi yoğun

Usta oyuncular Kayra Şenocak, Pelin Öztekin, Dost Elver ve Ferdi Akarnur’ un performanslarıyla Temaşa Gösteri Sanatları tarafından sahnelen ‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ tiyatro oyunu yoğun ilgi ile karşılanıyor.

11 yıllık evliliklerini kurtarma çabasında olan bir çiftin psikodramasını konu alan ‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ evlilikte kadınlar aslında ne ister? Erkekler bu isteklerin ne kadarını doğru anlar?’’ sorularının cevaplarını esprili bir dille yanıtlıyor. Oyunun senaryosunu ve yönetmenliğini ise yine Kayra Şenocak üstleniyor.

Bazen erkeklerin bazense kadınların gözünden birden fazla hikayenin anlatıldığı ‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ hemen hemen her evde yaşanan diyalogları ortak bir dille anlatırken ilişkilerde empati, anlayış ve sevginin gücünü seyirciye keyifli bir mizah anlayışıyla aktarıyor.

Peki ya siz 11 yıllık bir evliliği ayakta tutmak için en fazla ne yapardınız? Mesela sırf karınızı mutlu etmek için hamile kalır mıydınız?

Gündelik hayatlardan doğal kesitlerin yer alması ve seyircilerin kendi ilişkilerinden mutlaka bir parça bulmasıyla büyük ilgi gören ‘’ Seni Unutmak İstemedim ki ‘’ 7 Şubat’ta Profilo’da, 8 Şubat Grand Pera, 10 Şubat Ataköy, 11 Şubat Sultanbeyli ve 22 Şubat Moi Sahne’de sergilenecek.


Yazan Yöneten: Kayra Şenocak

Oyuncular:
Kayra Şenocak
Pelin Öztekin

Dost Elver

Ferdi Akarnur

Yapım: Temaşa Gösteri Sanatları

Afis Tasarım: Mopp Ajans

Basın & İletişim: Yaprak Teke

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler