9.9 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 20, 2023
Booking.com
Ana SayfaMagazinSelin Bozkurt Yeni Yaşını Kutladı

Selin Bozkurt Yeni Yaşını Kutladı

Evrensel bir değer olan sanatın daha geniş kitlelere yayılması amacıyla faaliyetlerini sürdüren, genç sanatçıların eğitimlerine ve üretimlerine katkıda bulunmak adına pek çok projeye imza atan İyilik İçin Sanat Derneği Başkanı ve Manifesto İletişim CEO’su Selin Bozkurt, 6 Şubat Pazar günü Kuruçeşme Gezi İstanbul’da düzenlediği davet ile doğum gününü kutladı.

İletişim dünyasının başarılı isimleri arasında yer alan ve aynı zamanda İyilik İçin Sanat Derneği kurucusu olan Selin Bozkurt, Gezi İstanbul’un Kuruçeşme’de açılan yeni mekânında doğum günü partisi düzenledi.

İş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerini buluşturan davete Selin Bozkurt’un yakın çevresi de yoğun ilgi gösterdi. Yerli ve yabancı birçok markanın iletişim danışmanlığını yürüten Selin Bozkurt’un doğum günü partisine Aslıgül Atasagun, Müge Tezman Sırmabıyık, Sermet Severöz, Tülay Dölen, Arzu Kunt, Can Oba, Serhat Hacıpaşalıoğlu, Müjde Mısırlı Zoto & Kasım Zoto, Nil Sekban & Nedret Sekban, Fevzi Karakoç, Kemal Yıldırım, Ozan Özkural ve Lina Katarina, Kenan ve Sibel Yavuz, Çiğdem Hitay, Handan Aral, Ceren Mocachen, Cengiz Yatağan, Merve Ata Arslan & Volkan Arslan ve Tuçe Peksayar gibi birbirinden özel birçok davetli katıldı.

Taksim Meydanı’nın simgeleri arasında yer alan ve AKM’nin pastanesi olarak da bilinen Gezi İstanbul, Kuruçeşme’deki yeni mekânında hizmet vermeye başladı. Kuruçeşme’de 1940’lı yıllardan 1970’lı yılların sonuna kadar oyuncak fabrikası olarak kullanılan tarihi mekân, Hakan Kıran Mimarlık tarafından restore edilerek tekrar hayata geçirildi.

Sinan Çetin’in oğlu Orfeo Çetin’in yöneticiliğini yaptığı Kuruçeşme Gezi İstanbul’da gerçekleştirilen davette 100’ü aşkın konuk yer aldı.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler