20.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 17, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamİstanbul sanat ve cemiyet dünyası "Hayata Yakından Bak" projesi için bir araya...

İstanbul sanat ve cemiyet dünyası “Hayata Yakından Bak” projesi için bir araya geldi

English Home, Memorial Sağlık Grubu ve Kansersiz Yaşam Derneği, meme kanserine karşı farkındalık oluşturmak amacıyla “Hayata Yakından Bak” projesinde bir araya geldi. “1 Dakika Bakar Mısınız?” mesajıyla meme kanserinde erken teşhisin öneminin vurgulandığı proje, sanat ve magazin dünyasından birçok ünlü isim katıldığı lansmanla tanıtıldı. 

Meme kanseri, günümüzde kadın sağlığını tehlikeye atan en önemli sağlık sorunlarının başında geliyor. Bu kapsamda kadınlara karşı sorumluluk bilinciyle hareket eden English Home, Dünya Sağlık Örgütü tarafından Meme Kanseri Farkındalık Ayı olarak belirlenen Ekim ayında Memorial Sağlık Grubu ve Kansersiz Yaşam Derneği’yle birlikte “Hayata Yakından Bak” projesini başlattı. “1 Dakika Bakar Mısınız?” mesajının vurgulandığı projenin detayları özel bir etkinlikle paylaşıldı.

English Home Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cennet Melis Uslukılınç, Memorial Sağlık Grubu Pazarlama Direktörü Hümeyra Hevadpal ve Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz ev sahipliğinde, ünlü televizyon sunucusu Tanem Sivar’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinliğe Arzu KuntZeynep YılmazSerap Korkmaz Arslan, Katre Turan, Mihre Mutlu, Eda Güzelcik, İdil Yazar, Mert Vidinli, Merve Özkaynak ve Narod Çetinkaya gibi sanat ve magazin dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler