20.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 17, 2024
Booking.com
Ana SayfaSağlıkPendik Diş Kliniği

Pendik Diş Kliniği

Zamanın en çok ihtiyaç duyulan ağız ve diş sağlığı polikliniği, İstanbul Pendik bölgesinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili son derece kaliteli ve dayanıklı hizmetler veriyor. Genel olarak, pendik diş kliniği hizmet kapsamlarında; cerrahi işlemler, hareketli protez, sabit protez, çocuk dişi tedavileri, kanal tedavisi, ortodontik tedavi, diş eti hastalıkları tedavisi, implant ve diş beyazlatma şeklinde bütün ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunuluyor.

Pendik diş kliniği son zamanların en çok tercih edilen ağzı ve diş kliniği olarak, yeni nesil yüksek teknoloji ekipmanları ile hizmetler veriyor. Bunun yanında evrensel sterilizasyon kuralları çerçevesinde vermiş olduğu hizmetler ile hem kaliteli hem de insan sağlığını koruyucu özellikte tedaviler sunuyor.

 Pendik Diş Kliniği

 Pendik Diş Kliniği Hizmet Kapsamı

Genel olarak, pendik diş kliniği Pendik ve çevresinde oral diagnoz, protez, endodonti, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, ımplantoloji, çene cerrahisi, radyoloji, estetik diş hekimliği ve bunun yanında koruyucu diş hekimliği hizmetlerini sağlıyor. Ortodonti tedavisinde; çapraşık olan dişlerin düzeltilmesini, diş, çene ve yüzde oluşan uyumsuzlukların giderilmesini sağlıyor.

Periodontal hastalıkların tedavisinde de, diş eti ve de dişleri çevreleyen, yumuşak ve sert dokuları olumsuz etkileyen iltihabı temizlemektedir. Diş beyazlatma işlemlerinde uzun süredir teknolojik hizmetler sunuyor. Bunun yanında müşterilerin dişlerini istenilen beyazlığa kavuşturarak, hizmet sonunda memnuniyet kazanıyor.

 Pendik Diş Kliniği

 Pendik Diş Kliniği Tedavi Uygulamaları

 Hizmetlerinde lazer uygulamalarını kullanarak, hem teknolojiye ayak uyduruyor hem de daha kaliteli tedavi yöntemleri kullanıyor. Ağız diş ve çene cerrahisi hizmetleri ile ağız içinde oluşan bütün gömülü dişlerin yanında, ağız ve dişlere bağlı olarak oluşan kistik yapıların da tedavilerini gerçekleştiriyor. Çene eklemleri tedavilerinde de çenede tam açılamama, hiç açılamama, çene açıldığı zaman yerinden çıkma şeklinde olan fonksiyon bozukluklarının tedavisini yapıyor.

 Tüm tedavi yöntemlerinde ağız içinin muayenesi röntgenler aracılığı ile detaylı bir şekilde incelenmekte ve sonrasında teşhis koyma işlemleri gerçekleşiyor. Genel olarak pendik diş kliniği başarının temelinde hasta ve hekim ilişkisi yatıyor. Kliniğe gelen hastaların sorunları ne olursa olsun çözüme kavuşuyor ve bu süreçte kurulan iletişim sayesinde de kişi ne korku ne de endişe duyuyor.

  • Sponsorlu İçerik
- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler