32.5 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamHendek'te duygu yüklü sergi

Hendek’te duygu yüklü sergi

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı anma programları kapsamında Tepecik Ali Gaffar Okkan Camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu. Ardından Gaffar Okkan resim sergisi açılışı yapıldı.

MEVLİD-İ ŞERİF

Hendek Kaymakamlığı ve Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen anma programları kapsamında Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, dualarla anıldı. Mezarlıkta düzenlenen programın ardından şehidin adını taşıyan camide Mevlid-i Şerif okutuldu.Ali Gaffar Okkan başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için dualar edilirken, zaman zaman duygusal anlar yaşandı. Mevlit programının ardından Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı salonunda Ali Gaffar Okkan resim sergisi açıldı.

DUYGU YÜKLÜ SERGİ

Sergide Ali Gaffar Okkan’ın ailesiyle, gençliği ve görev başındayken çekilmiş fotoğrafları yer aldı. Sergi açılışında kısa bir konuşma yapan Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Şehidimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı sergiye davet ediyorum” diye konuştu. Açılışın ardından Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sergiyi gezen protokol mensuplarına fotoğraflarla ilgili kısa bilgiler aktardı. Başkan Babaoğlu, Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı salonunda (Atatürk Parkı içi) açılan serginin  27 Ocak Pazartesi günü mesai bitimine kadar gezilebileceğini ifade ederek, tüm Sakarya halkını sergiye davet etti.

KATILANLAR

Mevlid-i Şerif ve Sergi açılış programına Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili M.Levent Bülbül, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz ve vatandaşlar katıldı.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler