31.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 14, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamGözlerinizi Shiatsu masajı ile dinlendirin

Gözlerinizi Shiatsu masajı ile dinlendirin

Yoğun geçen bir günün ardından gözlerinizi kapatıp yumuşak bir şekilde masaj yaptırmak kadar rahatlatıcı ne olabilir? Tchibo’nun Kompresyonlu Elektrikli Göz Masajı Aleti, gözlerinize rahatlatıcı bir mola yaşatmak için akıllı hava basıncı, titreşim, noktasal ve sıcak kompresyon masajı teknolojisini kullanıyor. Ergonomik tasarımıyla her yüz şekline uyum sağlayan Göz Masajı Aleti, kablosuz kullanılabiliyor ve katlanıp kolayca taşınabiliyor.

Bedenimizi olduğu kadar gün içinde en fazla yorulan organımız gözlerimizi de dinlendirmemiz gerekiyor. Gözlere oturduğunuz yerde dinlendirici bir mola keyfi yaşatmak için Tchibo’nun Kompresyonlu Elektrikli Göz Masajı Aleti birçok fonksiyonu bir arada sunuyor. Akıllı hava basıncı özelliği sayesinde gözün akupresür noktalarına Shiatsu masajı uygulanırken, ritmik titreşim uyku öncesi rahatlama sağlıyor. Sakinleştirici ritim kas gevşemesini desteklerken, 42 °C’de sıcak kompresyon uygulaması da kan akışını dengede tutarak göz kaslarını dinlendiriyor.

Kablosuz ve kompakt tasarım

Lityum pille kullanılan ve kablo gerektirmeyen Kompresyonlu Elektrikli Göz Masajı Aleti, ergonomik katlanabilir ve kompakt tasarımı sayesinde de yolda, evde, ofiste her yerde rahatlıkla taşınarak kullanılabiliyor. USB kablosu, seyahat çantası ve kullanma talimatıyla birlikte sunulan Kompresyonlu Elektrikli Göz Masajı Aleti www.tchibo.com.tr  internet mağazasından, Tchibo mağazalarından ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından satın alınabilir.

Tchibo Kompresyonlu Elektrikli Göz Masajı Aleti fiyatı: 449,95 TL

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler