8.7 C
İstanbul
Pazar, Mart 19, 2023
Booking.com
Ana SayfaYaşamEn Ucuz Proplan Köpek Maması, Yakalığı Kuryemama da İndirimli Al

En Ucuz Proplan Köpek Maması, Yakalığı Kuryemama da İndirimli Al

Köpeği beslerken, dikkat etmeniz gereken bir takım kurallar vardır. Eğer ki mamanız yok ise mutlaka siteden almanız faydalı olacaktır. Temel gıda olan proteinlerin ve karbonhidratların ilk etapta alınması gerekiyor. Bunlardan herhangi biri eksik olur ise, köpeğinizin gelişimi yavaşlar ve sağlık sorunları ortaya çıkmaya başlar. Mama alarak, köpeğinize daha sağlıklı bir yaşam sürmesi sağlanabilir. Protein ve mineral içerikli olan mamalar, her öğün yenilebilme kapasitesine sahiptir. Köpeğin sahibi  tarafından alışmış olduğu öğünler çerçevesinde, bir plan yapılır. Köpek uygulanan programa sadık kalarak mamasını tüketir. Az veya çok fazla yemek de sağlıklı değildir. Önemli olan yerinde ve zamanında mamayı tüketmektir. Yavru olan köpekler özellikle daha hassas beslenmelidir.

Köpekler Hassas Bir Yapıya Sahiptir

en ucuz proplan köpek maması kullanarak hem ekonomik hem sağlık yönünden avantaj sağlanabilir. Mamanın sayesinde, köpek gelişim basamaklarını teker teker çıkmış olur. Sonuç olarak büyük ve sağlıklı bir köpeğiniz olur. Özellikle yavru bir köpek varsa, ilk 6 ay anne sütüne ihtiyaç duyarlar. Anne sütü olmadığı için beden sağlığına en uygun olan türleri mamalarımızdır. Mama, köpeğin anne sütünün içinde bulunan bütün besin değerlerine sahiptir. Mineral ve buna bağlı diğer gıdalar tümü ile içinde bulunur. Olgunlaşmayan bağırsak sistemi zaman içinde mama ile birlikte olgunlaşmaya başlıyor. Bağışıklık sistemi normalize olduktan sonra gelişim daha kolay bir hal alıyor. 

Köpeğinizin Bağırsak Sistemine Dikkat Edin

Köpek maması ile vücutta yaşayan zararlı parazitler uzaklaşmış olur. Çünkü zarar veren parazit vücut sisteminin güçlü kalmasına engel olur. Her geçen gün köpeğin vücudu zayıflar. Fakat mamalarımız sayesinde, vücut immune sistemi daha sağlam ve dayanıklı oluyor. Hastalık ile karşılaştığı zaman, antikor üretip dayanıklı kalmayı başarıyor. Özellikle mamanın içinde uyku süresini düzenleyen besin değerleri vardır. Yavru köpekler karınları doyduğu için gece uzun bir uyurlar. Bu sayede hem sahipleri hem kendileri rahat etmiş olurlar. Bağışıklık sistemi yüksek kalitede olan protein değerlerine ihtiyacı vardır. Düzenli beslemek, kabızlık gibi hastalıkların önüne geçer. Köpek kumu ile tuvaletini rahat yapar. 

Köpeklerin Beslenme Şekli Önemlidir 

Kopek sahipleri, yavru köpeklerini beslenme esnasında köpek yakalığı ne işe yarar şeklinde düşünebilirler. Çok faydalı ve hayatı kolay hale getiren özelliği vardır. Yakalık sayesinde köpek mamasını dökmeden yiyebilir. Özellikle yıkanabilir olan türleri var ise yıkanıp hijyenik koşullar ile tekrar kullanılır. Yakalık olmaz ise, her yere mama dökülür. Böyle bir durumda hem sahibi hem de yavru köpek rahatsız olur. Dışarıda bile mama yedirmek, yakalık sayesinde rahat bir hale dönüşür. Sessiz ve kimsenin görmemiş olduğu alanlar içinde yemek yemek yavru köpekler için uygundur. Birilerinin kendilerine baktığı bir ortamda çok utanırlar. Hemen sessiz bir yerde hızlıca mamalarını yerler. 

Kaliteli Mamaların Faydası Vardır 

Kaliteli ve uzun ömürlü olan mama kullanmak, yavru köpeğe destek oluyor. Yürüme, atık olma, kendisine öğretilenleri anlamak ancak kaliteli bir mama ile mümkündür. Kurye mama sitesi ile iletişim halinde kalarak mama almak mümkündür. Sizin de yavru köpeğiniz, sağlıklı bir yaşam sürmeyi hak ediyor. Yavru köpeğinize gereken değeri göstermek için kurye mama almak çok avantaj olacaktır. İçeriğindeki besinler, zekâ seviyesinin artmasını sağlıyor. Sahibi tarafından verilen komutlar daha kısa sürede öğrenilir. Bu nedenle zaman kaybetmek, yavru köpeğinin zor bir hayat sürmesinden başka hiçbir şeye sebep olmaz. Yavru köpekler sahipleri tarafından verilen değeri her daim hissediyor. Bundan emin olunabilir. 

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler