30.7 C
İstanbul
Salı, Ağustos 9, 2022
Ana SayfaYaşamÇiftçi, Kendisine Mektup Yazan Küçük Ayşe’ye Kitap Hediye Etti

Çiftçi, Kendisine Mektup Yazan Küçük Ayşe’ye Kitap Hediye Etti

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,  sosyal medya üzerinden yazdığı mektubu kendisine gönderen 8 yaşındaki Ayşe Ela Bedir’e, hem cevap mektubu yazdı hem de kitap hediye etti. Atatürk Mahallesi’ne ikamet eden ve Alpaslan İlkokulu  ikinci sınıf öğrencisi olan Ayşe Ela Bedir, yazdığı mektubu sosyal medya üzerinden Başkan Çitçi’ye gönderdi. Mektubunda, “ Zor günlerde bizlere yardım ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah virüs kısa zamanda ülkemizden çıkar. Siz bize karne vermiştiniz. Resminizi de çizdim beğendiniz mi” diye yazdı.

ÇİFTÇİ MEKTUBA CEVAP VERDİ

 Ayşe Ela Bedir’in mektubunu okuyan ve cevap yazan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,” Bana gönderdiğin resimli mektubunu aldım. Mektubunda bana teşekkür etmişsin… Ne kadar mutlu oldum anlatamam. Bu arada resmini çok beğendim. Çok güzel resim çizdiğini ayrıca belirtmek istiyorum. Önündeki şu kocaman hayatta her zaman çok başarılı olmanı, hayallerinin peşinden koşmanı, ailene ve milletine faydalı bir evlat olmanı diliyorum.  Sana ve ailene selam ediyor, gözlerinden öpüyorum. Şu virüs belası geçtikten sonra görüşelim inşallah. ”diye yazdı.

Başkan Çiftçi, mektupla birlikte kitap gönderdiği Ayşe Ela Bedir’li telefonla arayarak bir süre sohbet etti. Küçük Ayşe ile görüntülü konuşan Başkan Çiftçi, mektubu okuduğu ve çok mutlu olduğunu söylediği küçük kıza teşekkür etti.

İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler