Biorezonans tedavisi bağışıklığı güçlendiriyor

Dünya’da en gelişmiş teknolojilerden biri olan biorezonans tedavisi, vücudun kendi kendini iyileştirici gücünü uyararak kişinin bağışıklık sistemini güçlendiriyor. 

Son yıllarda Batıda yaygın olarak bilinen ve ülkemizde NS Sağlık Grubu tarafından da yapılan, özellikle pandemi sürecinde talebin arttığı tedavi, vücutta hastalık ve bağımlılık yaratan frekansları tespit ediyor. Hiçbir zararlı etkisi bulunmayan işlem, cihazda işlenerek faz kaydırması metodu ile ters çevriliyor. Ters çevrilen frekanslar kişiye verilerek hastalık ve bağımlılık güvenli bir şekilde ortadan kaldırılıyor.

Tedavi yapılması gerekliliği oluştuğunda hastaya bazı testler yapılması gerektiğini ifade eden Dr. Fahrettin Birbilen, “Kliniğimize başvuran hastalardan ilk olarak detaylı bir hastalık öyküsü alınır. Fiziki muayenesi yapılır. Daha sonra, biorezonans test yöntemleri ile hastalığa sebep olan etkenler tespit edilir. Bu uygulamalar her hastaya ve her hastalığa özeldir. Gıda testi, hormon testi, bağırsak florası testi, ağır metal testi, toksit madde testi ile hastalıkların etkenleri tespit edilir. Elde edilen sonuçlarla hastalara özel olarak tedavi seçenekleri uygulanır” şeklinde konuştu.

- REKLAM -

Son Haberler

İstanbul notalarla buluşacak

İBB, İstanbulluları açık havada kültür sanat etkinlikleriyle buluşturmak ve sanatçıları desteklemek için yeni bir etkinlik serisi başlatacak. Binlerce müzisyen,...

En çok okunanlar