32.5 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamBilgievleri, okullarla güçlü koordinasyon sağlıyor

Bilgievleri, okullarla güçlü koordinasyon sağlıyor

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bilgievleri iş birliği kapsamında gerçekleştirilen “Üreten Sınıflar Atölyesi” projesiyle ilkokul ve ortaokullarla güçlü koordinasyon sağlanıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Bilgievleri, Kocaeli genelinde ilkokul ve ortaokullarla iş birliği yaparak öğrencilerin kişisel gelişimine katkı sağlıyor. Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen “Üreten Sınıflar Atölyesi” projesiyle okullarla güçlü koordinasyon sağlanıyor.

ÖĞRENCİLERİN GELİŞİMİNE KATKI

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak yürütülen ‘Üreten Sınıflar Atölyesi’ projesinde Kocaeli’de bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencileri hem Bilgievleri’ni tanıyor hem de kişisel gelişimlerini artıracak etkinliklere katılıyor. Bu kapsamda her hafta farklı okulları misafir eden Bilgievleri’nde; Ebru, El Sanatları, Bilim, Resim, Filografi, Ahşap Tasarım, Robotik Kodlama, 3D Tasarım ve Baskı atölyeleri gibi hizmetler sunuluyor.

GELEN ÖĞRENCİLERE MEMNUNİYET ANKETİ

Bilgievi ve okul koordinasyonunu daha güçlü hale getirmek için yürütülen projede, öğrenci ve öğretmen memnuniyetini ölçmek amacıyla anket uygulanıyor. Anketlerde katılımcılara atölye çalışmalarını değerlendirmelerine ve Bilgievi ile ilgili algılarını öğrenmeye yönelik sorular soruluyor. Bu güne kadar elde edilen anket verilerine göre projeye katılan öğrenci ve öğretmenlerin yüksek oranda memnuniyetlerinin olduğu gözlemlendi.

HER HAFTA YÜZLERCE ÖĞRENCİ MİSAFİR EDİLİYOR

Proje kapsamında Bilgievleri, her hafta farklı bir okulu misafir ediyor. Haftalık ortalama 500 öğrenci projeden faydalanıyor. Gelen öğrencilerin çoğunluğu Bilgievleri’nden ilk kez hizmet alıp Bilgievleri projesini tanıma fırsatı buluyor.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler