22.5 C
İstanbul
Salı, Haziran 25, 2024
Booking.com
Ana SayfaSağlıkBebekler için Bakım Zamanı

Bebekler için Bakım Zamanı

Her anne bebeği için cilt bakım ürününü titizlikle tercih eder. Çünkü ilk doğdukları andan itibaren bebek cildi savunmasız ve hassastır. Bu sebeple bebeğin cildine uygulanan ürünler son derece önem taşır. Kimyasal içerikli ürünler bebeğin hassas cildine zarar verir. Bu nedenle bebek bakımında doğal, organik veya bitkisel ürünler tercih edilmelidir. Doğal içerikli ürünler bebeğinizin cildine zarar vermeden ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlar.

Uzun yıllardır anne ve bebek bakımında en çok tercih edilen markalardan biri olan Mustela, bebeklerin hassas ciltleri için %95 doğal içeriklerden üretilmektedir. Mustela ürünleri alkol, paraben gibi zararlı kimyasal maddeler içermez ve alerjik reaksiyon riskini en aza indirgemeyi hedefler. Mustela bebek seti birçok ebevyn tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Genellikle anneler bebek bakımında her şeyin kusursuz ve düzenli olmasını ister. İlk günden itibaren emzirme, uyku düzeni, cilt bakımı, banyo gibi süreçleri deneyimleyeme başlarlar. Bu sebeple bebekleri için bir bakım rutini oluştururlar. Bebek bakımında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başlıcaları;

  • Bebek şampuanı
  • Pişik Kremi
  • Temizleme mendilli,
  • Masaj yağı,
  • Nemlendirici vücut kremi

En sık kullanılan ürünlerin başında ise Mustela bebek şampuanı ve Mustela pişik kremi gelmektedir. Doğal içeriklerle üretilen Mustela şampuan %93 doğal içeriklerle geliştirilmiştir. Yenidoğan bebek ve çocukların yüz, vücut ve saç temizliğinde kullanılır. Organik avokado içeren özelliği cildi nemlendirir ve korur.

Mustela pişik kremi içeriğinde avokado meyvesi, gliserin ve ayçiçeği tohumları bulunur. Bu sebeple de cildi yoğun nemlendirir,  içerdiği vitaminle besler ve cildi dış etkenlere karşı korur. Parfüm, paraben içermeyen bu krem en hassas ciltlerin kullanımına dahi uygundur.

Sizde Mustela Stelatopia, Mustela saç kremi, Mustela güneş kremi, Mustela krem ve tüm anne-bebek ürün çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler