Başkan Özen’in Minik Misafirleri

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, minik misafirlerini makamında ağırladı. Sapanca Nazmiye Ömer Sözer Ana Okulu’nda okuyan minik öğrencileri ağırlayan Başkan Özen; “Çocuklarımız ve gençlerimiz en önemli dinamik gücümüzdür. Bizlerin en büyük umudu gelecek nesillerin en iyi şekilde eğitim alması ve nitelikleriyle dünyaya yön verebilmeleridir. Bu yolda en önemli görev ve yük siz öğretmenlerimize düşüyor. Çocuklarımızın mutluluğu ve öz güveni bizim de geleceğimize olan umudumuzu artırıyor. Bu nedenle siz öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye belirtti.

Minik öğrencilerle tek tek ilgilenen, onlarla sohbet eden ve sorularını yanıtlayan Başkan Özen, öğretmenlerle yaptığı kısa görüşmede, atılan her adımın, hayata geçen her projenin esasında çocuklar ve istikbal için olduğunu dile getirdi. Gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Özen, minik öğrencilere hediyelerini takdim edip çocuklarla hatıra fotoğrafı çekildi.

- REKLAM -

Son Haberler

Çini ve ipekle adım adım UNESCO’ya

BURSA – UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı 2021 dönemi için Türkiye’den gönderilecek iki dosyadan birini Bursa olarak...

En çok okunanlar