21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazinAysel Nazim Türkiye’ye yerleşti

Aysel Nazim Türkiye’ye yerleşti

Azerbaycan da yaptığı televizyon programları yanında dizi ve sinema filmleriyle şöhreti yakalayan Aysel Nazim, karakteristik özellikleriyle de topladığı beğeni sayesinde bunu starlığa taşımış bir isim olarak dikkat çekti.

Yıllardır Türkiye ve Azerbaycan arasında mekik dokuyan ve  birçok projelerde yer alan Aysel Nazim  kariyerine Türkiye’de devam etmek için Türkiye’ye yerleşti.

Birçok yapım şirketinden teklif alan Aysel Nazim, ülkemizde yeni  proje için Zen yapım’ın yapacağı  ve yapımcılığını İbrahim Akbaba’nın üstlendiği bir komedi filmine imza attı. Komedi filminde Aysel Nazim için özel bir karakter yazıldı ve filmin en önemli vurgusunu bu karakterle izleyiciye yansıtılmak hedeflenirken Aysel Nazim’dan bu karaktere özel çalışmasını istedik ifadesinde bulunan Yapımcı İbrahim Akbaba, Azerbaycanlı oyuncunun gücüne de çok güvendiklerini sözlerine ekledi.

Gaziantep de çekilmesi planlanan ZEUGMA isimli komedi filmi için çalışmalara başlayan baş rollerini Aysel Nazim, ve Orhan Uslu’nun paylaşacağı ve sürpriz oyuncu kadrosu ile çekimlere başlayacağını vurgulayan Aysel Nazim bana güvenenleri asla pişman etmem ifadesinde bulundu.

Zen yapımın yapımcılığında çekilecek olan komedi filminin senaryosu özel bir ekiple hazırlanırken sinema filminin Türkiye, Azerbaycan ve Avrupa ülkelerinde, de aynı tarihte vizyonda olması hesaplanıyor.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler