9 C
İstanbul
Pazar, Şubat 25, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazinYonca Evcimik'ten EV'de Pijama Partisi

Yonca Evcimik’ten EV’de Pijama Partisi

Özgür Aras’ın yeni kulübü EV, 20 Aralık Çarşamba gecesi PİJAMA PARTİSİ ile eğlenceye farklı bir boyut getiriyor. Yonca Evcimik’in ev sahipliğinde gerçekleşecek PİJAMA PARTİSİ’nin sloganı “Yonca bizi 90’lara götür!”

Müzik ve eğlence dünyasında trendleri belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras’ın uzun bir aranın ardından İstanbul’da açtığı EV kısa sürede son günlerin en popüler kulübü haline geldi. Ünlü isimlerin de uğrak mekânı olan EV’de Türk popunun efsanesi Yonca Evcimik 20 Aralık Çarşamba gecesi PİJAMA PARTİSİ düzenliyor.

Yonca Evcimik’in PİJAMA PARTİSİ konseptli eğlencesine yakın arkadaşları davetli olduğu gibi EV’de eğlenmek isteyenler de katılabilecek. Gecenin sloganı “Yonca bizi 90’lara götür, daha da geri getirme…”

Koltukları, büfesi, uzun masası ile aynen bir evin salonu gibi dekore edilen hem dans edilen hem yemek yenen %100 Türkçe şarkılardan oluşan müzik tarzı ile özlenen bir eğlenceyi geri getiren EV’de Özgür Aras her hafta farklı bir konseptte parti düzenliyor.

EV‘de Yonca Evcimik’in ve tüm konukların pijama ile katılacağı parti sosyal medyada şimdiden merak konusu oldu…

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler