Yenilenen Yüzüyle Serdivan Gölpark Sizleri Bekliyor

Doğadaki yeşilin gölün maviliği ile buluştuğu adres Serdivan Gölpark Sosyal Tesisleri; yenilenen yüzüyle Serdivan Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

SAKARYA – Serdivan
25 çeşit serpme kahvaltı menüsüyle sadece Sakarya’dan değil komşu illerden de misafirlerini ağırlayan Serdivan Gölpark Sosyal Tesisleri’nde kahvaltı ile birlikte sınırsız çay hizmeti de veriliyor.

Misafirlerini göl manzarası eşliğinde ağırlayan Serdivan Gölpark’ta kahvaltı menüsünün yanı sıra isteyen vatandaşlar hamburger, tost, köfte ve gözleme gibi aperatif lezzetleri de tercih edebiliyor.

Sadece Sakarya’nın Değil Bölgenin Yeni Buluşma Noktası

Ücretsiz otoparkı, iskeleleri, çocuk oyun alanı, piknik alanları ve 2 km’lik yürüyüş yolu ile Sakaryalıların yoğun ilgi gösterdiği Serdivan Gölpark, özellikle hafta sonları komşu illerden gelen misafirlerine de hizmet veriyor.

Göl Manzarasında Mangal Keyfi

Serdivan Gölpark Sosyal Tesisleri tüm bu özelliklerin yanı sıra açık havada ve göl manzarası eşliğinde piknik yapmak isteyen ziyaretçilerine de her türlü imkanı sunuyor.

Orman içinde Serdivan Belediyesi’nin kurduğu mangallardan tüm vatandaşlar ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Misyonumuz Güzellikleri Kullanarak Korumak

Yeni yüzüyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla Serdivan Gölpark Sosyal Tesisleri’nin şimdiden vatandaşların buluşma noktası olduğunu ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hizmete girdiği günden bugüne amaçlarının gölü ve çevresini kullanarak korumak olduğunu belirterek; “Bizim tek isteğimiz dün olduğu gibi bugün de vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti en güzel mekanlarda sunmak. Serdivan Gölpark Sosyal Tesisleri’nin bu misyonunu yerine getirdiğini vatandaşlarımızın ilgisinden görüyoruz. Burada ne kadar çok insanımıza hizmet verirsek eminim ki gözbebeğimiz olan Sapanca Gölümüzü ve tabiat harikası sahil şeridimizi o kadar iyi koruyacağız. Şehrimizin yanı sıra çevre illerden de vatandaşlarımızın tesisimizi ziyaret etmesi, sonrasında da duydukları memnuniyeti iletmeleri bizim en büyük motivasyon kaynağımız ve ödülümüz. Değerlerimizi birlikte kullanarak korumaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi Serdivan’daki bu güzelliği keşfe ve sonrasında keyfini sürmeye bekliyoruz.” dedi.