31.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 14, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamYazar Fahri Tuna İstanbul’da Gençlerle Buluşacak

Yazar Fahri Tuna İstanbul’da Gençlerle Buluşacak

Sakaryalı Öödüllü portre yazarı Fahri Tuna İstanbul’da lise öğrencileriyle söyleşi programında bir araya gelecek.

20 Şubat Perşembe günü yazar öğretmenlerden Süheyla Karaca Hanönü’nün moderatörlüğünü yapacağı söyleşide yazar Fahri Tuna’nın ‘Yaşayan Portreler ve 40 Şehir Portresi’ kitapları üzerine sohbet yapılacak.

Yurt içi ve yurt dışından kitap söyleşisi ve imza günü için çok sayıda davet alan Yazar Fahri Tuna Perşembe günü Anka Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşecek programın ardından 21 Şubat Cuma Günü Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde ‘Konuşa Konuşa’ isimli söyleşi programına konuk olacak.

Yazar Tuna lise öğrencileriyle yapacağı söyleşi programıyla ilgili sosyal medyada duygusal bir paylaşımda bulundu: “perşembe günü istanbul bağcılar anka kolejinde gençlerle beraberim. (bir örnek öğretmen, bir örnek yazar Süheyla Karaca Hanönü. gençleri bir güzel yönlendirmiş, bir yazarı okutmuş onlara.- hem de bunu pek kolay olmayacak bir anadolu endüstri meslek lisesinde başarmış – sorular hazırlamışlar, beni bekliyorlarmış. aman ne güzel. ben de heyecanlandım şimdi) tek cümleyle: yaşasın edebiyat. ve teşekkürler süheyla karaca hanönü teşekkürler gençler. ülkemin geleceği adına umut tazelettiniz bize.”

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler