Yapımcı Medet Dolaş’tan SMA Hastalarına Destek Gecesi

Yapımcı Medet DOLAŞ, 25 Kasım 2021 tarihinde düzenleyeceği EFSANE ONUR ÖDÜLLERİ gecesindeki sponsor gelirlerini SMA hastalarının tedavileri için harcanacağını belirtti.

En son 30 Eylül de CASH CLUP’te Medet DOLAŞ bir derginin Ödül gecesi organizasyonluğunu üstlendi. Ana sponsorluğunu Yasin YILDIRIM’ın üstlendiği Gecede Halil SEZAİ, Ferman TOPRAK, Murat AYDIN, Gözde ALBAYRAK, Tuğba ÖZAY, Gökay KALAYCIOĞLU, Buse ILGAZ  gibi birbirinden değerli oyuncu, sanatçı, gazeteci ve sunucular yer aldı.  

Medet DOLAŞ; 25 Kasım’da düzenleyeceğim EFSANE ONUR ÖDÜLLERİ gecesi benim için ayrı bir önem sarf ediyor.  Gecede bir çok sürpriz olacak, Türkiye de yapılan ödül gecelerinin aksine çok farklı bir gece olacak.  Bir çok ödül gecesinde sürekli aynı simaları görmekteyiz. Biz bunun aksini yapacaz Türkiye’de e bir çok Ülke’den misafirlerimiz olacak, gerçekten ödülü hakeden değerli insanlara onur ödüllerimizi takdim edeceğiz. Gecenin sponsor geliriniz SMA hastalarına bağışlamaya karar erdik. Şuanda anlaştığımız bir çok sponsorumuz mevcut e gece için tüm hazırlıklarımızı bitirdik. İnşallah 30 eylül’de beni yalnız bırakmayan dostlarım bu özel gecede desteklerini esirgemezler, dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.