30.8 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 14, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamwww.liveturkey.com yayında

www.liveturkey.com yayında

Türkiye’nin küresel pazarlardaki turizm tanıtımını üstlenen Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA), Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde yeni bir dijital kanalı hayata geçirdi.

Dünyanın hemen hemen tüm pazarlarında gezginlerin önemli bölümünün evlerine kapalı olduğu bu dönemde açılan www.liveturkey.com sitesi, Türkiye ile ilgili kültürden sanata, tarihten spora, gastronomiden eğlenceye pek çok deneyimi misafirlerin ekranlarına çoğu zaman canlı yayınlarla taşıyacak.

Yabancı turistlerin Türkiye ile ilgili en çok merak ettikleri ve özledikleri deneyimleri bir araya getiren bir içerik sitesi olan liveturkey.com, Kültür ve Turizm Bakanlığının düzenlediği çevrim içi sanat etkinliklerini dünyaya ulaştıracak. Ünlü şeflerin katılımıyla Türk yemeklerinin yapım videolarını yayınlayacak site önemli müzelerimizin sanal turlarına yönlendirecek, Türkiye’de yapılabilen macera ve doğa sporları için bir tanıtım platformu olarak ülkemize seyahatle ilgili ilham verecek. Ayrıca, liveturkey.com adresinde küresel turizm tüketicilerine evlerinde geçirdikleri süre boyunca Türkiye’yi deneyimleme fırsatları sunulacak.

Bakanlığın yeni dijital kanalı www.liveturkey.com Türkiye’de kültür, sanat ve gastronomiyi tek bir çatı altında topluyor.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler