Berfuğ Kıran’ın Kış Mevsimi Koleksiyonu

Sırt Dekoltesini Sevenlere Kombinleyecekleri Harika Parçalar!

Mevsimlerin değişmesi ile giyim tercihlerinin de değişmesi söz konusu olur.  Havaların soğuması ile son baharın geldiğini derinden hissettiğimiz bu günlerde hava değişiminden etkilenmeler hemen kıyafetlere yansıdı. Kış mevsimine girerken sezonunun vazgeçilmezleri olan kislik bluz  ile şık ve rahat kombinlerin vazgeçilmezi olarak gardırobunuzda yerlerini almalıdır.

Ancak bir tavsiyemiz olacak Berfuğ Kıran’ın  kış koleksiyonunu görmeden gardırobunuzu tamamlamayın yoksa kendinizi frenleyemeyip fazla fazla parça almış olabilirsiniz. Kış mevsiminin çok sevilen çok tercih edilen kadının ne kadar zarif bir görünüme sahip olduğunu belli eden  detaylara  sahip üstler için,  Berfuğ Kıran’ın tasarımlarına mutlaka bir göz atmalısınız.

Kare Yakalı Bluz İle Tarzınızı Yakalayın

Kare yakalı bluz çok geniş yakalı ve prenses kol ise dar bir deri pantolonla ya da kalem bir mini etekle efsane bir kombine dönüşebilir. Aynı zamanda göğüs üstünde biten genişlikte bir kare yaka bluzu mini ekose eteklerle de koyu renk kalın kışlık mini etekler ile de kombinleyerek çok tarz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tüm bu kombinlerin üzerine uzun ve yakalı kalıp gibi duran blazer tarzı bir ceket ya da kabanınızı atıp uygun stilettolarınızı  giyip girdiğiniz mekânda çok ilgi görecek bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Şıklığın kalitenin ve zarafetin aynı anda buluştuğu yeni kış mevsimine özel koleksiyonu ile Berfuğ Kıran hanımın kendi Web sitesinde tasarımlarını görebilirsiniz. Eğer ki güncel tasarımlara ulaşmak en moda renk ve parçalara sahip olmak istiyorsanız  sizde modanın nabzını Berfuğ Kıran ile tutabilirsiniz.

Sırt Dekolteli Bluz İle Dikkatleri Üzerinize Çekin

Siz de sırt dekolteli bluz tişört ya da elbise sevdalısı mısınız, öyle ise bu kış sizin mevsiminiz olsun. Önden baktığınızda kollu bir crop a benzeyen ancak sırtında yalnız bir ip olan sırt dekolteli kısa  bluzlar ile bahsedilen tarzda giyinmeyi sevenler  için, bu mevsimin her kombine uyum sağlayan kurtarıcı parçaları olduğu söylenilebilir. Berfuğ Kıran Hanim yani yazıda tavsiye edilen stilistin bu formda çok güzel tasarımları bulunmaktadır. Web sitesini incelediğinizde de mutlaka ilginizi çekecek modellere rastlayacaksınız. Tasarımları arasında Sırt dekolteli deri bluzler bulunuyor ve herkesin favorisi olmaya aday.

Bu kışın gözdesi olan derileri çok iyi kullanmış olan tasarımcının ürünlerini tercih ettiğinizde, görünüm olarak harika bir tarz yakalayacaksınız. Pileli deri etekler,  pantolonlar, ceketler, bluzler ile deriyi tekrar keşfedeceksiniz. Berfu Kıran’ın Web sitesinde görebileceğiniz bu yıl çok moda olan mini pileli deri etek, yine sırtı açık bluz üstleri ile beraber tam bir hazır kombin olarak almanız mümkün.  Berfuğ Kıran’ın Web sitesine girdiğiniz de; bu bana gider mi ?,  bu parçayı alsam ne ile kombinleyecegim?, altı varda üstü yok mu? Gibi sorularınıza aradığınız cevabı tam olarak bulabilirsiniz.

Berfuğ Kıran’ın Kış Mevsimi Koleksiyonu Hakkında 

Her tasarımın bir alternatif tamamlayıcı ile üretildiği ve müşterilere sunulduğu site de memnuniyet garantisi verilebilir niteliktedir. Yepyeni capcanlı bir enerjiye kavuşmanızı sağlayan bu orijinal tasarımlar ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Kış mevsiminin kasveti sizden uzak olacak denilirse bu çok büyük bir iddia olmaz. Sade renklerin kullanıldığı internet sitesi ve giyim seçenekleri gözünüzü yormaz, size kıyafeti tam anlama fırsatı verir. Oldukça doğal, sade bunların yanı sıra güncel ve özgün tasarımların yer aldığı de sadece tasarımcının özel koleksiyonu satılmaktadır. Her parçası ayrı güzel bu ürünler diğer özel tasarım ürünlere bakıldığında kaliteyi uygun fiyata almanın doğru adresidir.  Sipariş için; https://www.berfugkiran.com adresini ziyaret edebilirsiniz.