21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazinSimge ve KÖFN Güçlerini Bu Şarkıda Birleştirdi

Simge ve KÖFN Güçlerini Bu Şarkıda Birleştirdi

Spotify Türkiye 2023 verilerine göre en çok dinlenen 10 isim arasında olan hit rekortmenleri Simge ve KÖFN ‘Yakışıklı’ şarkısında düet yaptı. Şarkının söz-müziği ise Edis ve Salman Tin’e ait.

Pop müziğin yıldızları bu şarkıda bir araya geldi!

Türkçe popun parlayan yıldızı Simge, Salman Tin ile Bilge Kağan Etil’den kurulu yükselen değeri KÖFN ve en popüler erkek sanatçısı Edis efsane bire proje için bir araya geldi. Simge ve KÖFN, söz ve müziği Edis ile Salman Tin’e ait ‘Yakışıklı’ şarkısında düet yaptı. Düzenlemede ise Bilge Kağan Eti’in imzası bulunuyor. Salman Tin’in paylaşımından sonra sözleri sosyal medyada bol bol paylaşılan ‘Yakışıklı’ daha yayınlanmadan hit oldu. ‘Yakışıklı’nın klibi ise Samet Eruzun ve Ümit Şahin’in yönetmenliğinde Eminönü’ndeki Büyük Valide Han’da çekildi. 1651 yılında inşa edilen hanın tarih kokan ortamında çekilen klibin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Bugün (24 Kasım Cuma günü) tüm dijital platformlarda ve klibiyle aynı anda yayınlanacak olan KÖFN & Simge’nin düeti ‘Yakışıklı’ müzik dünyasını renklendirecek ve büyük bir hareket getirecek.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler