9.9 C
İstanbul
Pazar, Şubat 25, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazin'Sana da Zarar' tüm dijital platformlarda yayınladı

‘Sana da Zarar’ tüm dijital platformlarda yayınladı

Genç ve sevilen sanatçı Ömer URAL,sözü ve müziği Volkan Bayramoğlu’na ait olan ‘Sana da Zarar’ isimli şarkısını 3 Adım Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkının düzenlemesi ise Ali KAL ve Akmal AZİMOV’a ait.

Şarkıyı Volkan YILMAZ yönetmenliğinde harika bir kliple taçlandıran sanatçı klibinde göstermiş olduğu performans ile de izleyenlere görsel şölen sunuyor.Ayrıca klip içerisinde yer alan dış mekan manzarası ve güzelliği ile izleyenlerin tüm dikkatlerini çekmeyi başarıyor.

Küçük yaşlardan beri,müziğe tutkun olan sanatçı müziğe ilk adımlarını Bursa Belediye Konservatuarı’nda eğitime başlayarak attı.Aslen karadenizli olan Ömer URAL,ilk ve ortaöğretimini Bursa’da tamamladıktan sonra lisans eğitimini Trabzon Fatih Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünde tamamlayarak Trabzon’da birçok ünlü mekanda sahneler almaya başladı.Trabzon’da birçok ünlü mekanın aranan sahne sanatçısı olarak dikkatleri üzerine çeken Ömer URAL ilk sahne deneyimini ise duayen isim Fettah CAN’ın orkestrasında ud çalarak yaşadı.

Müzik üzerine birçok profesyonel eğitim alan(Piyano,Gitar,Keman,Ud)sanatçı bugüne kadar üç single çalışması yaptı.2019 yılında ilk single çalışması ‘’Vurgun’’u müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı,2020 yılında ise minik serçe Sezen AKSU’ya ait olan ‘’Ben de Yoluma Giderim’’isimli şarkıyı çıkartarak müzikseverlerden ve müzik otoritelerinden tam not aldı.Ömer URAL’ın bu şarkısı kısa sürede sosyal medya üzerinde paylaşım rekorları kırarak viral oldu.

Müzik ile ilgili ‘’Hiçbir şekil ve hiçbir kelime kalbin derinliklerini ve özelliklerini müzik kadar anlatamaz.’’diyen genç ve başarılı sanatçı ‘’Sana da Zarar’’isimli şarkısına çok güvendiğini ve kısa sürede 7’den 70’e herkesin diline dolanacağına inancının tam olduğunu belirtiyor.Üretmekten asla vazgeçmeyeceğini belirten sanatçının kısa sürede neler yapabileceği şimdiden merak konusu haline geldi.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler