21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazinSahnede 29 Ekim coşkusu!

Sahnede 29 Ekim coşkusu!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Türkiye’nin dört bir yanında coşkuyla kutlandı. Müzik dünyasının ünlü isimleri de bayram sevincini sahnede yaşadı.

Cumhuriyet’in kuruluşunun 99’inci yılı, yurtta coşkuyla kutlandı. Ünlü sanatçılar da farklı şehirlerde verdikleri konserlerle bayram coşkusunu sevenleriyle birlikte yaşadı.

GÜLBEN ERGEN
Gülben Ergen 29 Ekim Cumhuriyet Bayram ilk önce Mandarin İzmir‘de ardından da İstanbul Günay Restaurant sahneye çıktı. Gülben Ergen güne özel hazırladıkları özel repertuvarındaki şarkıları seslendirdi. Gecenin sonunda ise “Memleketim” şarkısı, “İzmir Marşı” ve “Onuncu Yıl Marşı” konuklarla hep bir ağızdan söyledi.

Gülben Ergen, Mandarin İzmir ‘de Bekir Gökmen imzalı kıyafetiyle sahneye çıktı.

OĞUZHAN KOÇ:
Oğuzhan Koç, Cumhuriyet Bayramı’nı 2 ayrı şehirde kutladı. İlk önce Kahramanmaraş Milli İrade Meydan’ında 29 Ekim’de İstanbul Kartal Kartallı Kazım Meydanı’nda kutlamalara devam etti.

ZEYNEP BASTIK:
Zeynep Bastık, Manavgat Belediyesinin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde 70 bin kişiye konser verdi. 2 saat boyunca sahnede kalan şarkıcı, sevilen şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler