12.6 C
İstanbul
Pazartesi, Kasım 28, 2022
Booking.com
Ana SayfaHafta SonuSaç stilistleri Namık ve Barış'ta yoğun tempo

Saç stilistleri Namık ve Barış’ta yoğun tempo

Manikür-pedikür, nişan başı, gelin başı, saç kesimi ve profesyonel makyaj da son trendleri sunan Namık Koç ve Barış Koç kardeşler 17 yıllık meslek tecrübesini yansıtacakları Barış Koç Hair Stylist’i Alsancak’ta hayata geçirdi. Yatırımlarını ekonominin hırpalandığı pandemi döneminde gerçekleştiren genç girişimciler, tasarım konusunda kendilerine duydukları güvenin başarıyı getireceğine inandıklarına dikkat çekti.

Girişimci kardeşler uyguladıkları tasarımlar ve getirdikleri yeniliklerle kadınların vazgeçilmez kuaförü olmayı hedefliyor. Hair Stylist Namık ve Hair Stylist Barış, yeni bir heyecan ve yeni bir soluk ile çıktıkları bu güzel yolculukta önceliklerinin müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olduğunu söyledi. 

Enerjik ve samimi servis doğru yönlendirme, analiz ve özel tasarımlarla güven veren vizyonla çalıştıklarını belirten kardeşler, “Tüm donanımlara sahip olduğumuz halde gelişime ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her kesim ve her yaş grubunu ağırlayan Barış Koç Hair Stylist’te, yaz sezonunun gelmesi, düğün sezonunun da başlamasıyla küçük dokunuşlarla büyük mucizeler yaratıyoruz” dedi.

Meslek yaşamları boyunca yurt içi ve yurt dışı bir çok eğitime katılarak son trendleri takip eden Hair Stylist Namık ve Hair Stylist Barış, eğitimlerden elde ettikleri donanımlarını kendi salonlarında başarıyla uygulayarak boya, röfle, balyaj, makyaj, saç kesimi, kaş, manikür, pedikür, nişan-gelin başı, gelin saçı kesimi, saç şekilleri ve fön  gibi hizmetleri de veriyor.

Geniş ferah, rahat ve steril mekanı ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunduklarının altını çizen Koç kardeşler, İzmir’de en hızlı, en yaratıcı ve en yenilikçi uygulamaların öncüsü olduklarına dikkat çekerek, özel cilt bakım teknikleri, kişiye özel saç tasarımları, bilgisayarlı saç boyama sistemleri ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet anlayışı sunduklarının altını çizdiler.

İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler