21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamReyhan İldaş: Pes Edenler Hayattan Vazgeçenlerdir

Reyhan İldaş: Pes Edenler Hayattan Vazgeçenlerdir

ThetaHealing uzmanı ve ‘Senden Başla’ kitabının yazarı Reyhan İldaş, İstinyePark İzmir AVM Penguen Kitapevi’nde okurlarıyla buluştu. Okurları için kitabını imzalayan Reyhan İldaş, ‘Senden Başla’ üzerine interaktif bir söyleşi de gerçekleştirdi.

Yaşanmış bir şifa bulma hikayesini anlattığı ilk kitabı ‘Senden Başla’ ile raflardaki yerini alan alternatif tıp uzmanı modern zaman şifacısı Reyhan İldaş, okurları ve takipçileri için hem kitabını imzaladı hem konuklarıyla söyleşi yaptı. Kitabında kendi yaşadığı zorluklar, hayal kırıklıkları ve engellerden bahsettiğini söyleyen İldaş, diğer taraftan nasıl bir dönüşüm içine girdiğinden bahsederek kendisini hayatın içine sıkışmış hissedenlere ışık tutuyor. ‘Senden Başla’ kitabında yaşamından kesitler sunan ve yolda nasıl kaldığına dair kendi hikayelerinden bölümler sunan Reyhan İldaş, “Bazen yoldan savrulsamda tekrar aynı güzergaha girmek için çabaladım. Çabaladığımız her olay bize değer katar değil mi? Hiç pes etmedim. Sizler de pes etmeyin. Hedefleriniz ve değerleriniz sizin yaşamınızı oluşturur” dedi. 

Kişisel gelişim danışmanı ve ThetaHealing eğitmeni olan Reyhan İldaş, karanlıkla savaşmak yerine güneşe şarkılar söylemeyi nasıl öğrendiğini anlatırken, “Başarısız olmaktan korkmayın hiç denememiş olmaktan korkun” diyerek dar yollara sıkışmış okurlarına rehberlik diyor. 

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler