21.7 C
İstanbul
Perşembe, Eylül 21, 2023
Booking.com
Ana SayfaYaşamPark’ta Rock konserleri Adamlar ile 8 Mayıs’ta başlıyor

Park’ta Rock konserleri Adamlar ile 8 Mayıs’ta başlıyor

KüçükÇiftlik Park’ta, geçtiğimiz yaza damga vuran 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konserleri Adamlar ile 8 Mayıs’ta başlıyor! Farklı janraları aynı potada toplayan müzikleriyle alternatif sahnenin en başarılı gruplarından Adamlar, hayata dair her konuda güçlü, derin ve ironik sözleriyle çok sevilen şarkılarını KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla birlikte söylemek için gün sayıyor. 

14 yıldır İstanbul’da rock müziğin kalesi haline gelen KüçükÇiftlik Park’ın Park’ta Rock serisi, Duman, Pentagram, Adamlar, Büyük Ev Ablukada, Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi grupların kapalı gişe konserleriyle geçtiğimiz yazın en çok ilgi çeken etkinlikleri arasında yer aldı. Biletleri günler içerisinde tükenen Park’ta Rock serisi 2022 baharında, alternatif müziğin öne çıkan temsilcilerinden Adamlar’ın 8 Mayıs Pazar akşamı vereceği konserle geri dönüyor.

2013 yılında kurulan Adamlar, hip-hoptan uzun havaya, tangodan rock müziğin en damar hallerine ve oradan da elektronik müziğe farklı janraları başarıyla harmanlayan Türkçe sözlü müzik üretiyor. Tolga Akdoğan (vokal ve elektrik gitar), Berkan Tilavel (davul), Gürhan Öğütücü (elektrik gitar) ve Berat İşçioğlu’dan (bas gitar) oluşan grup Eski Dostum Tankla Gelmiş isimli ilk albümlerini 2014’te, Rüyalarda Buruşmuşuz adlı ikinci albümlerini 2016’da, üçüncü stüdyo albümleri Dünya Günlükleri’ni ise 2019’da yayımladı. Uzun süren sessizliklerini, 2021 yılının sonunda dört şarkıdan oluşan Harekete Kimse Mâni Olamaz. Part1 adlı EP ile bozan Adamlar, başarılarını katlayarak yoluna devam ediyor.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler