21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaMagazinÖzlem Maden: Yıllardır Doğunun Kızıyım

Özlem Maden: Yıllardır Doğunun Kızıyım

Oyuncu Özlem Maden, Tolga Güleç ve Cansu Tosun’la paylaştığı ve ilk başrol filmi olan Beni Sev filminin setinde basın mensuplarının sorularını cevapladı. 

Özlem Maden filmde aynı adama aşık olan iki kadından biri olan “Burcu” karakteri için; “Burcu ile birbirimize çok benziyoruz. Ben de gerçek hayatımda sevdiğimi sahiplenirim. Aşkıma sahip çıkarım asla bırakmam” dedi. Filmde oynadığı karakterle ilgili “ iki kadın da fettan değil ikisi de farklı seviyor. Sevgiyi iki farklı yaşayan, Emre’ye (Tolga Güleç) çok sınırsız bir aşk besleyen iki kadın göreceksiniz” dedi.

YILLARDIR DOĞUNUN KIZIYIM 

Son altı yıldır yer aldığı bütün proje çekimlerinin Doğu’da olduğunu söyleyen Maden” ben son altı yıldır Doğu’nun kızıyım. İstanbul’a bir türlü gelemedim. Konuşurken şivem bazen bilinçsizce doğu şivesine kayıyor artık. İlk defa bu projeyle biraz yaklaştım ama yine de uzaktayım dedi. 

En son “ Benim Adım Melek” dizisiyle Gaziantep’de bulunan Özlem Maden, Beni Sev filminde başrolü paylaştığı partnerleri için de “çok şanslıyım çok iyi anlaşan bir ekibimiz oldu. Cansu ve Tolga’yla çok riskli sahnelerimiz olmasına rağmen altından kalkmayı başardık” şeklinde konuştu.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler