Nilay Keçeci’nin ilk kitabı “Diyet Hakkında Her Şey” raflarda yerini aldı

Kendi kurduğu beslenme ve diyet merkezinde önemli kişi ve markalara danışmanlık hizmeti veren Nilay Keçeci, çıkardığı ilk kitabı “Diyet Hakkında Her Şey” ile zayıflamaya dair noktalara değiniyor.

Kurduğu diyet ve danışmanlık merkeziyle alanında önemli başarılara imza atan Nilay Keçeci deneyimlerine, çalışmalarına ve önemli tavsiyelerine yer verdiği Diyet Hakkında Her Şey kitabı İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini aldı. Diyet üzerine önemli reçetelerin bulunduğu kitapta, uzman diyetisyen tarifleriyle kilo vermenin yollarını gösteriyor. Bu çalışmada verilen diyet listesinin kişilerin sevdiği yemekler üzerine kurulu olması ise kitabın en önemli özelliği olarak öne çıkıyor. 

Önemli Reçetelerimi Herkese Ulaştırmak İstiyorum

İlk baskısı 25.000 adet basılan Diyet Hakkında Her Şey kitabında Nilay Keçeci, diyet sürecindeki kişilere kolay formüller sunarak diyet bitimindeki sahip olunan fit görünümü korumanın yollarını anlatıyor. Kitap hakkında Keçeci, pratikte deneyimlediği birçok bilgiyi kitaba aktardığını ve önemli reçetelerini bu kitapla beraber herkese ulaştırmak istediğini belirtiyor.  Beslenme uzmanı ayrıca diyetisyenlik yaşamındaki birçok tecrübeyi de bu kitapta topladığını ifade ediyor.  

Kadınların Neler Hissettiğini Daha İyi Anladım

“Diyet Hakkında Her Şey” kitabında “Kilolu olarak geçirdiğim hamilelik ve emzirme dönemlerimde bu sürecin hem fizyolojik hem psikolojik zorluklarını, biz kadınların neler hissettiğini daha iyi anladım; başta bir anne sonra bir diyetisyen olarak” diyen Nilay Keçeci, kadınların yaşadığı zor dönemlere de kitabında yer veriyor.  

“Hazırsanız Sağlık Yolculuğuna Birlikte Çıkalım” sloganıyla diyet yapmak isteyenlere önemli bir çalışma sunan Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin, Diyet Hakkında Her Şey kitabı İnkılâp Kitabevi etiketiyle tüm satış platformlarında yerini aldı. 

 

 

 Arka Kapak

 

Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin tarifleriyle sevdiğiniz yemekleri yiyerek de kilo vermek mümkün! 

Tüm hastalıkların tedavisi aslında sağlıklı yaşam, beslenme ve diyette gizli. Günlük hayatta yemediğiniz, sevmediğiniz şeylere kilo verme uğruna katlanabilirsiniz; peki diyetten sonra fazlasıyla geri alınan kilolar ne olacak? Bu kitabın diyet listesi sevdiğiniz yemekler üzerine kurulu… Sevdiğiniz yemeklerle yaptığınız diyet sizi yormayacak ve buna bağlı olarak yasaklı şeylere büyük bir açlık beslememiş olacaksınız. Diyet bittikten sonra da sahip olduğunuz fit görünümü korumuş olacaksınız. Kilolu olarak geçirdiğim hamilelik ve emzirme dönemlerimde bu sürecin hem fizyolojik hem psikolojik zorluklarını, biz kadınların neler hissettiğini daha iyi anladım; başta bir anne sonra bir diyetisyen olarak. Şimdi hazırsanız sağlık yolculuğuna birlikte çıkalım. Sağlıklı, fit bir görünüme yasaklı listelerle değil sevdiğimiz şeyleri yiyerek kavuşalım. Okuduğunuz son diyet kitabı olması dileğiyle, fit ve sağlıklı günlere..!