Tekno Final Kupa Baskı Makinesi

Kupa Baskı Makinesi ile Kupa Bardak Nasıl Basılır?

Kupa, kahve ve çay gibi içeceklerin içildiği büyük boyutlu bardaklardır. Hediyelik olarak oldukça talep gören bu ürünün üzerinde; herhangi bir firma ismi, slogan, özlü sözler, ünlü kişilerin resimleri ya da farklı tasarımlar yer alır. İşte tüm bunların ortaya çıkmasını sağlayan cihaz kupa baskı makineleridir. Kupa şeklinde bir silindir içerisine yerleştirilen ürün, vakum ayağı ile sıkıştırılarak baskı sürecine hazır hale getirilir. Bu sayede işlem sırasında herhangi bir kayma meydana gelmez. Aynı anda tek ya da daha fazla ürüne baskı yapabilen modeller vardır. Yeni nesil makineler sayesinde LCD ekrandan tüm ayarlamaları yapabilir ve kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Kupa Baskı Makinesi Çeşitleri

Her cihaz; belirli transfer parametrelerine, voltaj seviyesine ve ısıtma gücüne sahiptir. Maksimum ısı ve kullanılabilir bardak çapı da değişiklik gösteren cihazlar; cam, porselen gibi farklı malzemelerden üretilen ürünlerle beraber kullanılabilir. Bazı ürünlerle lazer baskı yapabilme şansınız da vardır. Isı baskı makinesini kahve fincanında da kullanmak istiyorsanız, bazı modellerde bunun için uygun aparat vardır. Bu aparatı ayrıca satın alarak, cihazınızla beraber kullanabilir ve özgün tasarımlı kahve fincanları üretebilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz diğer aparatlara da Tekno Final güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Tekno Final’den satın alacağınız ürünlerde arıza problemiyle karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Aynı zamanda bakım da gerektirmeyen cihazlar sayesinde uzun süre kusursuz baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğrafçılar, dijital baskı merkezleri ve reklam firmaları; Tekno Final güvencesiyle bir kupa baskı makinesine sahip olarak kazançlarını artırabilir.

Kupa Baskı Makinesi Fiyatları

Kupa bardak baskı makinesi ile kısa sürede kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız, siz de Tekno Final ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Firma, size her zaman avantajlı fiyatlardan ürünlerini sunarak maliyet tasarrufu elde etmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra ürün kalitesi yönüyle uzun vadede ortaya çıkacak masrafları şimdiden bertaraf eder. Kupa baskı makinesinin de içinde yer aldığı setler, aynı anda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere ulaşmanızı sağlar. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak için Tekno Final’i ziyaret edebilir ve çok sayıda ürün arasından seçiminizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın