10.9 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 7, 2023
Booking.com
Ana SayfaYaşamKörfez’de çocuklar eğlenceye doyuyor

Körfez’de çocuklar eğlenceye doyuyor

Körfez Belediyesi tarafından çocuklara yönelik yaz etkinlikleri devam ediyor. Körfez Kent’in ardından Petkim Park’ta da çocuk şenliği düzenlendi

KOCAELİ – Körfez Belediyesi tarafından çocuklara yönelik yaz etkinlikleri devam ediyor. Yaz boyunca sahillerde ve mahallelerde gerçekleştirilen çocuk şenliği, hafta sonu önce Körfez Kent’te ardından da Petkim Park’ta gerçekleştirildi. İki programda da kurulan oyun istasyonlarında çeşitli aktiviteler ve oyunlarla çocuklar doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

Petkim Park’taki etkinliğe Körfez Belediye Başkan Vekili Faruk Denli de katıldı. Çocukların neşesine ortak olan Denli, yaptığı kısa konuşmada eğlenmeyi en fazla çocukların hak ettiğini belirtti. Denli, “Çocuklarımızı mutlu görmek, bizleri daha da mutlu ediyor. Onlar için hazırladığımız etkinlikler yaz boyunca devam edecek” dedi.

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Çocuklar ise oyun parkurları dışında kendileri için hazırlanan çeşitli etkinlikler ve yarışmalar ile keyifli zamanlar yaşadı. Küçük hediyelerin de dağıtıldığı etkinlikte dans yarışması ise hem eğlendirdi hem de renkli görüntüler oluşturdu. Çocuklar eğlenirken, veliler de oldukça keyifli bir gün yaşadı.

 

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler