30.7 C
İstanbul
Salı, Ağustos 9, 2022
Ana SayfaModaKol saatiniz ile göz kamaştırın!

Kol saatiniz ile göz kamaştırın!

Saat her ne kadar günlük yaşam için bir gereksinim olsa da, artık bunun ötesinde bir tarz sembolü haline geldi. Günümüzde çok farklı modeli renk ve teknolojide saatler bulunuyor. Birbirinden farklı saatlerle kendinize uygun saati seçerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Hafif ve güçlü bir madde olan titanyumdan üretilen Victorinox Swiss Army I.N.O.X., ISO 6425 sertifikasıyla dalış saatleri kategorisinde yer alıyor. Dalgıç, sportif duruşu ve paracord ipinden olan kayışıyla kategorisindeki diğer saatlerden farklılaşıyor. Hem günlük yaşamda hem de dalış yaparken kullanabileceğiniz Victorinox Swiss Army, mavi rengiyle göz dolduruyor.

Güçlendirilmiş kasasıyla 200 metre su basıncına karşı dayanıklılık kazanan saat, dalış kıyafetlerinin üzerinde güvenli bir şekilde durması için el yapımı paracord (paraşüt ipi) kayışa sahip. Hafif titanyum kasasını tamamlayan paracord (paraşüt ipi) kayışı saati benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri. Saatin cam bölümü, dalış sırasında net görüş sağlanması adına yansıma yapmayan safir kristal camdan üretiliyor.

Victorinox Swiss Army’nin iddialı saati I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç hipoalerjenik kasasıyla da konforlu bir kullanım sağlıyor. İçindeki mekanizma sistemini gizleyen modern tasarım ile saat günlük kullanımda da erkeklerin şıklığını yansıtıyor.

Mall of İstanbul ve Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix.com.tr internet sitesinde bulabileceğiniz Victorinox Swiss Army I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç’ın fiyatı 6.599 TL’dir.

İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler