13.6 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 29, 2023
Booking.com
Ana SayfaMagazinKemal Bozkurt ‘İşte Öyle Bir Şey’”i yeniden yorumladı

Kemal Bozkurt ‘İşte Öyle Bir Şey’”i yeniden yorumladı

Bas gitarist, söz yazarı ve vokalist Kemal Bozkurt, Erol Evgin’in sevilen şarkılarından biri olan ‘İşte Öyle Bir Şey’”i yeniden yorumlayarak dijital platformlarda müzik severler buluşturdu.

Sözlerini Çiğdem Talu’nun yazdığı bir Melih Kibar bestesi olan “İşte Böyle Bir şey şarkısının her kuşağa hitap eden bir duygusu olduğunun altını çizen, düzenlemesini müzisyen Salih Korkut Peker ile birlikte yapan Kemal Bozkurt “Şarkının orijinalinde bende uyandırdığı hisleri özellikle korumak istedik.  Şarkının melodik yapısında bazı yerleri kurcalamadım. Klibin bazı sahnelerindeki o Retro kıyafet görüntüleri ile geçmişe yapılan göndermeler tam da benim şarkıda korumak istediğim o nostaljik temalarla bire bir örtüştü.” Dedi.

Dijital platformlarda kısa zamanda izlenme ve dinlenmede beğeni toplayan  Türkçe Rock tarzında yorumladığı “İşte Böyle Bir Şey” şarkının klibini Mert İpek çekti.

Kemal Bozkurt, bu özel şarkı için hazırladığı kendi versiyonunu da Erol Evgin ile tanıştırıp yorumlarını da ögrenmeyi çok istiyor..

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler