Karasu kültür programlarına ev sahipliği yapacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Ağustos yaz etkinlikleri kültür sanat dostlarına etkinlik dolu bir gece sunacak. Karasu Sahili’nde düzenlenecek animasyon gösterimi, gölge oyunu ve film gösterimi etkinliklerine tüm kültür sanat dostları davet edildi.

Sakarya Büyükşehir Belediye’si tarafından hazırlanan Ağustos yaz etkinlikleri kapsamında kültür sanat dolu bir gün gerçekleşecek. 20 Ağustos Perşembe günü Karasu Sahilinde gerçekleştirilecek olan etkinlikler saat 19.00’da Animasyon gösterimi ile başlayacak.

Programın hemen ardından saat 20.00’da Seçkin Bayramoğlu’nun hazırlayıp sunduğu
Gölge Oyunu, hemen akabinde saat 21.00’da ‘Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk Animasyon film gösterimi ile programlar sona erecek.

Karasu’da kültür sanat dolu bir gece

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, “Ağustos yaz etkinlikleri kapsamında Karasu Sahilinde düzenleyeceğimiz ve saat 19.00’da başlayacak birbirinden güzel 3 programla Karasulu hemşehrilerimizle buluşacağız. Hemşehrilerimizin sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına riayet ederek etkinliklerimize katılmalarını bekliyoruz” denildi.