31.4 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamKadınlar Günü Münasebetiyle Anlamlı Buluşma

Kadınlar Günü Münasebetiyle Anlamlı Buluşma

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’in eşi Münevver Nayir, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” vesilesiyle düzenlenen faaliyetler kapsamında evde bakım hizmeti alan engelli çocuklar ve anneleri ile bir araya geldi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde Kız Meslek Lisesi emekli öğretmenlerinden Nihal Rasna’nın katkıda bulunduğu program, işletmeciliğini bir kadın girişimcinin yaptığı Sofram Salonu ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Sakarya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Yasemin Turan’ın engelliler ve ailelerine yönelik kurumun çalışmaları ile faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu programda bu özel evlatlara nadide bir çiçek gibi bakan annelere teşekkür ettiklerini ifade eden Münevver Nayir, engelli çocuklarla yakından ilgilenip onlara çeşitli hediyeler de verdi.

Engelli annelerinin fedakârlıklarının her türlü takdirin üzerinde olduğunu belirten Münevver Nayir, bu anlamlı ve özel buluşmada önemli katkıları bulunan kadınlara da teşekkür ettiklerini ifade etti.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler