22.5 C
İstanbul
Salı, Haziran 25, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamKADEM Edirne Temsilciliği’nden “Profesyonel Pastacılığa İlk Adım” Eğitimi

KADEM Edirne Temsilciliği’nden “Profesyonel Pastacılığa İlk Adım” Eğitimi

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Edirne Temsilciliği, pandemi döneminde evlerinde vakit geçirmek zorunda kalan bireyler için, “Bir Dilim Lezzet, Bin Dilim Mutluluk” sloganıyla, “Profesyonel Pastacılığa İlk Adım” başlıklı, çevrimiçi bir eğitim programı düzenleyecek.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınlanacak ilk ders ile başlayacak eğitimler kapsamında, Trakya Üniversitesi’nden Öğr. Gör. Çağla Yumuk Mercan ve Öğr. Gör. Burak İşçimen, pastacılığın farklı alanlarındaki tecrübe ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşacak. Başvuruların, 6 Mart Cumartesi saat 18.00’e kadar edirne@kadem.org.tr e-posta adresi üzerinden kabul edileceği ve 6 hafta boyunca ücretsiz olarak devam edecek eğitimlerin ardından gerçekleştirilecek sınavda başarılı olan katılımcılara “Katılım Belgesi” takdim edilecek.

8 Mart Pazartesi gününden itibaren, 6 hafta boyunca her Pazartesi günü, saat 20:00’de, Microsoft Teams uygulaması üzerinden yayınlanacak eğitimler kapsamında, “Pastane Poğaçası-Açma”, “Tatlı-Tuzlu Kuru Pasta”, “Şeker Hamurlu Butik Kurabiye”, “Profiterol”, “Pasta” ve “Glutensiz Kek-Kurabiye” konularında özel dersler verilecek. Her hafta Perşembe günleri 20:00 – 21:00 saatleri arasında, eğitmen ve katılımcıların buluşacağı interaktif sohbetlerde ise katılımcılar tüm sorularına  canlı olarak yanıt alabilecek. Eğitimlerin tamamlanmasının ardından, 16 Nisan 2021 Cuma günü saat 20:00’de düzenlenecek çevrimiçi sınavda başarılı olan katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecek.

Faaliyetlerine kısa süre önce başlayan KADEM Edirne Temsilciliği, önümüzdeki günlerde de farklı ve yenilikçi projeleriyle çalışmalarına devam edecek.

Bilgi ve Kayıt İçin: edirne@kadem.org.tr

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler