31.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 14, 2024
Booking.com
Ana SayfaSağlıkKaburgadan Alınan Kıkırdak Buruna Uygulandı

Kaburgadan Alınan Kıkırdak Buruna Uygulandı

Özel Konak Hastanesi Sakarya Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Sinan Abbasoğlu, burnunda düşme ve nefes alma sorunu yaşayan hastaya uygulanan Rinoplasti operasyonu hakkında bilgi verdi.

BURUN DÜŞME VE NEFES ALAMAMA

Özel Konak Hastanesi Sakarya’ya burundan nefes alamama şikayetiyle gelen hastaya uygulanan tedavi hakkında bilgi veren Özel Konak Hastanesi Sakarya Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Sinan Abbasoğlu, “Hastamız bu konuda daha önce Irak’ta ameliyat olmuş. Bir yıl sonra burnunda düşme ve nefes alamama şikayetlerinde artma meydana gelmeye başlamıştı. Hastanemize şikayetlerinen sonra başvurduğunda kontrollerini gerçekleştirdik” dedi.

AMELİYAT

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Sinan Abbasoğlu tedavi süreci ile ilgili şunları kaydetti: “Yapılan kontroller sonucunda hastamızın hastanemize başvurduğunda burun kıkırdağının eridiği tespit edildi. Yapılan operasyon sonrasında sağ taraf kaburgasından kıkırdak alarak buruna destek oluşturduk. Ameliyat sonrası dönem sorunsuz geçti. Nefes alma ve şekilde tatmin edici düzelme sağlandı.”

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler