10.9 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 7, 2023
Booking.com
Ana SayfaYaşamİş elbiseleri sektöründe kadınların hakim olduğu bir marka; Giviu İş Elbiseleri

İş elbiseleri sektöründe kadınların hakim olduğu bir marka; Giviu İş Elbiseleri

Giviu İş Elbiseleri faaliyet gösterdiği bu sektörde yapmış olduğu kaliteli ve farklı üretimler ile birlikte kadınların hakim olduğu bir marka olarak ön plana çıkıyor. Giviu markasının kurucusu iş elbiseleri sektöründe 17 yıldır deneyim sahibi olan ve bu sektörde yöneticilik dahil çok önemli kademelerde Başarılı bir şekilde görev almış olan Sevcan Durmaz’dır.  Sevcan Durmaz sahip olduğu bilgi ve birikim ile kendi markasını yaratmaya karar verdiğinde bu markanın ülke nezdinde daha değerli olabilmesi için yol arkadaşı olarak bu sektördeki başarılı kadınları seçti. Firmanın her bir departmanında kadınlar görev alıyor. Ve bugüne kadar göstermiş oldukları başarılı Yükselişi ivmesine bakıldığında kadınların hakim olduğu bu markanın aslında iş elbiseleri sektörünün de hakimi olduğunu gösteriyor.

Giviu İş Elbiseleri tarafından hazırlanan ürünler

Giviu İş Elbiseleri projeden tasarıma, üretimden satışa kadar her bir aşamada kadınların gücü ile yönetiliyor. Onların titiz ve vizyonel bakışları sayesinde üretilen her bir parça ürün eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslim ediliyor.

Giviu İş Elbiseleri denildiğinde çok geniş bir ürün çeşitliliği sizleri karşılıyor. İş elbiselerinin olmazsa olmaz parçalarından iş tişörtleri markanızın konseptini uygun bir şekilde sizler için özel olarak tasarlanıyor. Aynı zamanda en yaygın olarak kullanılan iş yelekleri kaliteli kumaşları ile uzun yıllar güvenli bir kullanım imkanı sunuyor.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler