12.6 C
İstanbul
Pazartesi, Kasım 28, 2022
Booking.com
Ana SayfaMagazinhuner’in ikinci single’i müzikseverlerle buluştu

huner’in ikinci single’i müzikseverlerle buluştu

Müzikseverlerin ilk olarak İstanbullu indie-pop ekibi Sepya ile tanıdığı ve kariyerine günümüzde solo olarak devam huner’in, yerli R&B ve pop sahnesine hızlı giriş yaptığı ilk single’ı “İhanetler”in ardından yepyeni parçası ve ikinci single’ı “Canımdan Oluyodum” 6 Ağustos 2021 Cuma günü müzikseverlerle buluşuyor. Hip-hop ve Rap müziğin durdurulamayan yükselişiyle global müzik dünyasında da yıldızı iyice parlayan alternatif R&B sularında yüzen Canımdan Oluyodum, yerli sahnenin güçlü isimlerinden Mert Demir’in imzasıyla ve huner’in R&B vokalleriyle dikkat çekiyor.

2016 yılında Boğaziçili birkaç yakın arkadaşın bir araya gelmesiyle demirleri atılan, ardından yayımladıkları birçok single ve verdikleri onlarca konserle dikkatleri üzerine çeken indie-pop grubu Sepya ile tanıdığımız huner, grupla yollarının farklı yönlere çevrilmesiyle birlikte esas tutkusu olan R&B ve neo-soul janrlarında üretimlerini yayımlayacağı solo kariyerinin adımlarını attı.

Müzisyen, Kerem Akdağ ve Harun İyicil’den oluşan prodüktör ikilisi Flytones’un prodüksiyonuna imza attığı, söz ve müziği ise kendisine ait olan “ihanetler” ile Haziran’da yerli R&B sahnesine hızlı bir giriş yapmıştı.

İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler