31.4 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 19, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamHE-QA markası ilk mağazasını Sakarya’da açtı

HE-QA markası ilk mağazasını Sakarya’da açtı

2019 yılında Esra Keskin Demir tarafından kurulan HE-QA markası ilk mağazasını Sakarya’da açtı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve eşi Filiz Yüce, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın açılışına katıldığı HE-QA Serdivan ilçesinde hizmet verecek.

HE-QU Hakkında

2014 yılında kurulan Esra Keskin Demir kadının stilinde, kasaba hayatının ufak detayları, kent yaşamının getirdiği modern tasarımlara dokunarak hayat bulur. Bu yüzden zamansız, sade ve her daim özgündür. 2019 yılı itibariyle yine Esra Keskin Demir tarafından kurulan HE-QA markasında da aynı çizgi devam edecektir.

Üretimin tüm aşamalarında premium kaliteden ve tesettür ölçülerinden asla taviz vermeyen Esra Keskin Demir, hiçbir zaman modanın esiri olmamıştır ve olmayacaktır. Tasarımcı, küreselleşme ile birlikte yozlaşmaya başlayan muhafazakâr tekstil endüstrisinin bu gidişatına karşı ilk günden bu yana yazılarıyla ve tasarımlarıyla karşı koymuştur. HE-QA kadınının kimliği bu doğrultuda; ‘muhafazakar sınırlar dahilinde’ günümüz modasına entegre son derece rafine tasarımlarla oluşturulmuştur. Özellikle trençkotları ve mantolarıyla kısa sürede başarı yakalayan Esra Keskin Demir ürünleri, muhafazakâr giyim ölçülerine dikkat eden genç ve orta yaşlı neslin kıyafet arayışına destek sağlamaktadır.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler