10.9 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 7, 2023
Booking.com
Ana SayfaYaşamHarry Potter Lisanslı Ürünleri Nereden Alınır?

Harry Potter Lisanslı Ürünleri Nereden Alınır?

İngiliz yazar J. K. Rowling’in kaleme aldığı Harry Potter serisi yedi fantastik romandan oluşuyor. Harry Potter ve Felsefe Taşı, Harry Potter’ın ilk romanıdır. 1997 yılında yayınlanan kitaplar dünya çapında üne sahip oldu. Bu kadar ilgi gören romanları sadece çocuklar değil yetişkinler de büyük bir ilgi ile takip etti. 2018 yılında 80 dilde yayınlanan romanlar kısa sürede 500 milyondan fazla satıldı. Tarihin en çok satan kitap serisi olmayı başaran Harry Potter serisi, film serisine de çevrildi.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Harry Potter sevenlerin sayısı oldukça fazla. Çocuklarla birlikte yetişkinlerin de severek okuduğu Harry Potter ile ilgili çok sayıda oyuncak, kıyafet, minyatür ürünler üretildi. Harry Potter lisanslı ürünleri koleksiyon severler tarafından ilgiyle takip edilmeye başladı. Eğer siz de Harry Potter hayranıysanız, görünmezlik oyunu, koleksiyon Figür, Harry Potter Figür, Ron Figür, Hermonie Figür, Snape Figür ve çok daha fazlasına Junoo’dan sahip olabilirsiniz.

Lisanslı Harry Potter Ürünleri Hangileridir?

Harry Potter hayranlarının keyifle koleksiyonuna eklediği çok sayıda Harry Potter lisanslı ürünleri bulunuyor. Harry Potter lisanslı ürünlere bir göz gezdirelim.

Ödüllü Harry Potter ürünlerinden biri olan görünmezlik pelerini, eğlenceli dakikalar geçirmeniz için sizi bekliyor. Harry Potter ürünleri arasında en popüler olan ürünlerden biri de Harry Potter asasıdır. Sahip olacağınız Harry Potter asa ile büyü yapmaya hazır olun. Harry Potter ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler ise; Harry Potter Günlük, Harry Potter Defter, Harry Potter Mum, Harry Potter Ajanda, Harry Potter Eşyaları olarak sıralanabilir.

Lisanslı Harry Potter Ürünleri Nedir?

Harry Potter evrenini anlatan 10 adet Warner Bros filmi yayınlandı. Bu filmler için hazırlanan diğer sunumlar, Amerikan-İngiliz ortaklığındaki çoklu medya projesi olarak hayata geçti. Wizarding World denen bu proje, lisanslı ürünlerde de yerini aldı. Harry Potter hayranlarının merakla takip ettiği Wizarding Word ürünlerini ve akıllı çanta modellerini JUNOO’dan satın alabilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bu ürünler; görünmezlik oyunu, koleksiyon Figür, Harry Potter Figür, Ron Figür, Hermonie Figür, Snape Figür gibi lisanslı ürünlerden oluşuyor.

Harry Potter Ürünleri Fiyatları

Harry Potter lisanslı ürünleri farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Ürünlerin sahip oldukları özellikler, boyutları, kullanılan materyaller gibifiyatları etkileyen birbirinden farklı birçok unsur var. Siz de lisanslı ürün koleksiyonu yapmaktan keyif alıyorsanız, üstelik Harry Potter hayranıysanız o zaman zaman kaybetmeden JUNOO kataloğunu inceleyin. Harry Potter asa, Harry Potter pelerini, görünmezlik oyunu ve çok daha fazlasını bir arada sunan JUNOOuygun fiyat avantajları ile sizi bir araya getiriyor. Dilediğiniz figürü online alışveriş güvencesi ile alabileceğiniz site, hızlı kargo avantajıyla da size dilediğiniz hizmet kalitesini sunuyor.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler