20.5 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 27, 2023
Booking.com
Ana SayfaMagazinGörgüzel 'Sen de benim gibi akıllı görünen saflardansın'

Görgüzel ‘Sen de benim gibi akıllı görünen saflardansın’

Geçtiğimiz akşam Kirpik Bodrum’da sahne alan Selen Görgüzel’in seyircisi ile yaşadığı diyalog herkesi güldürdü.

Boşanmasını kutlamak için parti veren seyircisine“ nafaka aldın mı? Sorusuna hayır cevabını alınca Görgüzel; ‘Sen de benim gibi akıllı görünen saflardansın demek ki’ dedi. 

Sahne performansı ve verdiği demeçlerle beğenildiği kadar çokça eleştiri de alan Görgüzel sosyal medyadaki eleştiriler için; “ağzımla kuş tutsam bazı kesime yaranamıyorum. 

Sosyal medyada çok hakarete maruz kalıyorum. Ben zengin koca bulsam kendimi yaysam boşanmanın ardından kabuğuma çekilsem sadece davet davet gezsem daha mutlu olacaklar. Ama çalışmam sahne yapmam çok eleştiriliyor” dedi.

ERKEK KADININA SAHİP ÇIKMALI

Aşk hayatı sorulan ünlü şarkıcı; ‘Keşke olsa ama şu an hayatımda kimse yok. Olmaması daha iyi çünkü şimdi biri ile birlikte olsam bu kıyafeti giyme çok açık falan diye eleştiriler yapacak. Yapmayacak olan adamı da ben sevmem çünkü bence bir erkek kadına sahip çıkmalı’ dedi. 

Burnunda dişlerinde ve göğüslerinde estetik olduğunu söyleyen Görgüzel “ doktoruma bana benzemesi için kız arkadaşını veya eşini götüren erkekler varmış. Çok şaşırdım duyunca” dedi. 

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler