12.5 C
İstanbul
Pazartesi, Kasım 28, 2022
Booking.com
Ana SayfaModaEn Çok Tercih Edilen Erkek Baskılı Tişört Modelleri

En Çok Tercih Edilen Erkek Baskılı Tişört Modelleri

Giyim tarzı insanın kendini ifade etme şeklidir. Kişinin kıyafetine bakıldığında birçok fikir yürütülebilmektedir. Çünkü kendi zevkine göre yapılan seçimlerle oluşturulan kombinler kişiliği yansıtmaktadır. Günlük hayatta en çok tercih edilen kıyafetlerin başında tişörtler gelmektedir.

Gerek kadın gerek erkek olsun rahat kullanımından dolayı yaz mevsiminde hemen her gün tişört giymektedir. Tişörtler genelde kısa kolludur. Farklı materyallerden oluşabildiği gibi en sağlıklı ve rahat olanı pamuklu tişörtlerdir.

Erkek Tişört Modelleri Nelerdir?

Tişört çeşitleri kadın ve erkeğe göre değişkenlik göstermektedir. Burada erkek tişört çeşitlerini inceleyeceğiz. Bu çeşitlerin incelenmesi sayesinde daha şık kombin yapmanız mümkün olacaktır.

  • Polo yaka (Yakalı) tişört
  • Yuvarlak (sıfır) yaka tişört
  • V yaka tişört
  • Henley tişört ( Y Yaka)
  • Şal yaka tişört
  • Geniş yakalı tişört
  • Hâkim yaka tişört

Erkek tişört modelleri oldukça çeşitlidir. Ama biz sokakta genelde yuvarlak yaka ve polo yaka tişörtleri sıklıkla görmekteyiz.

Ayrıca resim baskılı tişört çeşitleri de son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Tek renk, ortam ışığına göre değişkenlik gösteren baskılar ya da baskı resmi değişen modeller çok dikkat çekmektedir.

Sade ve şık olmak isteyenlerin tercihi ise genelde düz, baskısız ya da minik baskıları olan tişörtleri https://www.voltaj.com.tr/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Tişört Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkekler giyim konusunda kadınlara kıyasla daha sade ve net parçalar tercih etmektedir. Tabii net seçimlerin olması şıklıktan ödün vermek anlamına gelmez. Tam tersi daha şık bir duruş sergilerler. Karşısındaki insanı ayrıntılarda boğmaz.

Alışveriş yaparken kişi öncelikle kendi vücut yapısına uygun tişört tercih etmelidir. Örneğin kilolu bir insanın dar, vücut hatlarını belli edem tişört alması uygun olmayacaktır.

Tişört alırken kumaşı da önemli unsurlar arasındadır. Genelde pamuklu ve keten tarzı tişörtler daha kullanışlı ve sağlıklıdır. Özellikle yaz aylarında çok sıcak ve nemli bölgelerde polyester oranı yüksek olan tişörtleri seçmek doğru bir karar değildir.

Bir başka önemli nokta ise kişinin boy uzunluğuna göre tişört tercih etmesidir. Ne çok kısa ne de çok uzun tişört giymek kişinin görüntüsünü olumsuz etkileyecektir.

Tişört Giymenin Avantajları Nelerdir?

Tişörtler kullanım olarak kişiye  büyük rahatlık sunar. Hem şık duruşu hem rahatlığı ve hafifliği sayesinde erkekler arasında çok tercih edilmektedir. Örneğin yazın kot pantolonun üzerine desenli erkek tişört giyen biri çok tarz olmaktadır.

Ayrıca gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün artan yeni modeller ve baskı çeşitleriyle kişinin tarzına, zevkine uygun binlerce çeşit erkek tişört modelleri üretilmektedir. Çeşit arttıkça herkes kendine hitap eden modeli yakalamakta zorluk çekmezken ekonomik olarak da daha avantajlı hale gelmektedir.

Siz de kendi tarzınızı yansıtan, her gün yenilenen ürün çeşidiyle  yüzlerce erkek tişört modelleri için Voltaj internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler