19.5 C
İstanbul
Cuma, Haziran 9, 2023
Booking.com
Ana SayfaYaşamDO ART Galeri 2.ARTCONTACT İSTANBUL’da Sanatseverlerle Buluşacak

DO ART Galeri 2.ARTCONTACT İSTANBUL’da Sanatseverlerle Buluşacak

Seçkin sergi projeleriyle sanat çevrelerinin beğenisini toplayan DO ART Galeri, 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’ndaki yerini almaya hazırlanıyor.

DO ART Galeri, sanat çevrelerinin 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında çekim merkezi olacak fuarda 120 metrekarelik bir alanda 40 sanatçının eserini sanatseverlerle B27 no2lu standında buluşturacak.

Sanat galerisinin kurucusu ve heykel sanatçısı Seyed DAVOUD fuar ile ilgili projeleri hakkında detayları şu sözleriyle aktardı:

“ 2.ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda bu yıl DO ART Galeri olarak yer almaktan dolayı büyük bir heyecan duyuyorum. DO ART Galeri bünyesinde birbirinden değerli 40 sanatçı ile katılıyoruz.  Farklı disiplinlerden ve tekniklerden oluşan geniş bir eser yelpazesiyle sanat izleyicisini buluşturacağız. Fuar projemizde hem değerli hocalarımızı, hem genç kuşaktan yetenekli isimleri ağırlayacağız ve sanat izleyicisiyle buluşturacağız. Tüm sanatseverleri 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’na davet ediyoruz.”

26 Mayıs 2022’de kapılarını izleyiciye açacak fuarı, Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 29 Mayıs 2022 tarihine kadar ziyaret etmek mümkün. 

Adres: Dr.Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi

Kenndey Cad.No.: 11/1 Yenikapı/İstanbul

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler