Designers’ Corner büyümeye devam ediyor

Ünlü tasarımcıların seçkin parçalarının sınırlı stoklarla modaseverlerle buluşturduğu Morhipo Designers’ Corner, yeni markalarla büyümeye devam ediyor. Yenilikçi, eğlenceli ve modern tasarımlarıyla Xumu ile şehirli kadınlara yönelik, sade ama şık tasarım çizgisiyle Kutnia şimdi Designers’ Corner’da!
 
Yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyalarıyla moda dünyasına yön veren Morhipo.com’un, modayı uygun fiyata yakalamak isteyenler için hayata geçirdiği Designers’ Corner hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Ünlü Türk tasarımcıların sınırlı stoklardaki seçkin parçalarının bulunduğu Designers’ Corner’a şimdi Xumu ve Kutnia markaları da katıldı. 
 
Yenilikçi, eğlenceli ve modern çizgisiyle öne çıkan; sürdürülebilir teknolojilerden faydalanarak toplumsal cinsiyet kalıplarından sıyrılmış, dikkat çekici ve rahat ürünler tasarlayan Xumu, son dönemin trendi olan oversize şişme ve peluş montlarıyla başta gençler olmak üzere modaseverlerle buluşuyor.
 
Yerel üretimi ve kültür mirasını destekleyen Kutnia, Gaziantep’in geleneksel kumaşı olan Kutnu kumaşını günümüzün modern yaşam tarzına adapte ediyor ve Türkiye’den başlayarak dünyaya yayılan bir marka olmayı, Kutnu mirasını gelecek nesillere taşımayı amaçlıyor. İpek ve pamuk karışımı olması sayesinde parlayan kumaşlarıyla şehirli kadınlara sade ama şık bir tasarım çizgisiyle hitap ediyor. 
 
 Dilek Hanif’in eşsiz abiye elbiseleri, Gamze Saraçoğlu’nun defile parçaları, , Ayşe Boyner imzası taşıyan Faraway’in modanın doğal yüzünü yansıtan parçaları, Anar Jewellery’nin çok özel aksesuar tasarımlarının yanı sıra Özlem Erkan, Esra Gürses, Zeynep Okmen, Nur Karaata, Tuba Ergin, Zeynep Erdoğan gibi başarılı tasarımcıların eşsiz parçaları da  Designers’ Corner’da yer alıyor. 
 
Açıldığı günden itibaren ilgiyle takip edilen ve ürünleri hızla tükenen Designers’ Corner,  en sevilen tasarımcıların özel parçalarını müşterileriyle buluşturmaya, yeni tasarımcı ve markalarla büyümeye devam edecek. 

- REKLAM -

Son Haberler

Beşiktaş Belediyesi Edebiyat Kitap Ve Plak Festivali Başladı

Beşiktaş Belediyesi, kitapseverler ve sanatseverleri bir araya getiren anlamlı bir festivale daha ev sahipliği yapıyor.  Beşiktaş Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Edebiyat,...

En çok okunanlar